komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS

sobota, 6 czerwca 2020

Norberta, Laurentego

Funkcjonariusze ruchu drogowego prowadzą działania kontrolne na drogach powiatu kłodzkiego

środa, 8.4.2020 10:49 , komentarze: 0 , odsłony: 495
kategorie artykułu:

Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego kontrolując pojazdy zwracają szczególną uwagę na powód poruszania się po drodze oraz liczbę osób znajdujących się w pojazdach komunikacji zbiorowej i przewoźników prywatnych.

Rygorystyczne zasady bezpieczeństwa związane z epidemią koronawirusa skutkują działaniami wszystkich policjantów. Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego kłodzkiej komendy kontrolują przemieszczające się pojazdy i pytają o cel podróży uczestników ruchu drogowego. Ponadto kontrolując pojazdy zwracają szczególną uwagę na powód poruszania się po drodze oraz liczbę osób znajdujących się w pojazdach komunikacji zbiorowej i przewoźników prywatnych. W zbiorowym transporcie publicznym obowiązuje zasada : „tyle pasażerów, ile połowa miejsc siedzących w pojeździe”.

Funkcjonariusze kontrolują również samochody osobowe i sprawdzają, czy kierowcy oraz ich pasażerowie nie łamią zasad kwarantanny, a także czy ich podróży wynika z załatwiania niezbędnych potrzeb życiowych.

Przypominamy, że informacje o obostrzeniach wynikających z Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 31 marca 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii są dostępne na stronie: https://www.gov.pl/web/koronawirus/kolejne-kroki.

 

Wasze komentarze

wczoraj, 19 godz temu
piątek, 5.6.2020 10:16
wtorek, 2.6.2020 09:27
tanie laptopy poleasingowe
tanie laptopy poleasingowe
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele