Free On Stage – koncert w ramach Disco pod Gwiazdami w Szczytnej

środa, 21.7.2021 13:34 1283 0

W ramach organizowanych co weekend na Zamku Leśna Skała w Szczytnej, imprez pod gwiazdami oprócz DJ LULU, który zacznie rozkręcać imprezę od godz.19:00, 24 lipca wystąpi zespół niespodzianka... a mianowicie Free On Stage.

Free On Stage to unikatowy projekt na polskiej scenie muzycznej. Światowe hity w industrialnych, nowoczesnych, klubowych, elektronicznych aranżacjach. 

Free On Stage to charyzmatyczna grupa, wykonująca pełne energii i ekspresji live act’y, których bazą jest połączenie różnych gatunków muzyki elektronicznej. Każdy live act to mieszanka światowych hitów w nowoczesnych, klubowych i elektronicznych aranżacjach, połącznie w energetycznego seta, którego dopełnieniem są melodyjne wokale i improwizacje instrumentalne. Do osiągnięć grupy, należy zaliczyć wiele imprez w klubach w Polsce oraz za granicą, oraz udziały na festiwalach takich jak „ Independance" w hali Arena w Poznaniu czy Sunrise Festival w Kołobrzegu. Utwory grupy znajdują uznanie w wielu kręgach związanych z muzyką klubową, muzycy z powodzeniem koncertują na największych, prestiżowych galach, festiwalach, jak też na koncertach klubowych, czy dużych plenerowych scenach. Podczas każdego występu ich niezapomniane live acty pozostają na długo w pamięci.


Wszystkie koncerty grane przez Zespół są grane LIVE.
Długość poszczególnych koncertów to zazwyczaj 90 minut - w podziale na 2 sety po 45 minut lub 3 – po 30 minut. Skład zespołu to: 
Albina Mruchko - WokalJacek „Markus” Markuszewski - PerkusjaPaweł Wolniak - Dj Liquid

Albina Mruchko 
Niebywale utalentowana wokalistka o niezwykłej barwie głosu. Jest absolwentką uniwersytetu UMCS, kierunek - jazz i muzyka estradowa. Uczestniczka programu The Voice of Poland 9. Albina śpiewa przez całe swoje życie. Mówi że muzyka jest jej podróżą, w której odkrywa nowe horyzonty uczuć i emocji. 

Paweł Wolniak - DJ Liquid
Specjalista w miksowaniu muzyki. Producent, skrecz dj, klawiszowiec, ... Nieokiełznany gatunkowo. Gra to co w duszy jego... Od klasycznego funk'u, r'n'b, hiphop'u, po ciemną stronę mocnej elektroniki takiej jak dubstep, trap, house, d'n'b... Jednym słowem Party Rocker! Występował z wieloma artystami Polskiej i Światowej sceny muzycznej. Współpracuje także ze znaną wokalistką „Cleo”

Jacek „Markus” Markuszewski
Perkusista, kompozytor, muzyk sesyjny. Lider i producent grupy FreeOnStage. Swoją muzyczną karierę rozpoczął mając 6 lat. Lista Artystów z którymi współpracował jako muzyk sesyjny jest bardzo duża! Występował na licznych festiwalach muzyki elektronicznej takich jak „Sunrise”, „Independance” a także za granicą „Machać Festival” Czechy. Grał w najlepszych klubach w Europie, „Pacha Poznań”, „Love” Hiszpania, Hamburg Niemcy. Był uczestnikiem wielu programów telewizyjnych TV m.in. Polsat, TV4, TVP 1, TVP 2.Obecnie Muzyk zespołu Chojnacki& oraz DeMono

Zespół wyróżnia się rewelacyjnie przygotowanymi aranżami. Jego repertuar stanowi przekrój aktualnych hitów jak i największych światowych przebojów. PODCZAS KONCERTÓW WSZYSCY MUZYCY ZESPOŁU PROOWADZĄ AKTYWNY DIALOG Z PUBLICZNOŚCIĄ, NADAJĄC WYSTĘPOM NIEPOWTARZALNY KLIMAT. 

Oficjalny profil Artysty https://www.facebook.com/freeonstageliveshow

Dodaj komentarz

Komentarze (0)