komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
LOTTO

czwartek, 21 lutego 2019

Eleonory, Fortunata

First minute – wczasy tańsze nawet o 40%

wtorek, 20.11.2018 00:00 , odsłony: 2298
kategorie artykułu:

Wakacje zawczasu czy na ostatnią chwilę?
 
O ile do niedawna bardzo popularnym było rezerwowanie wczasów na ostatnią chwilę, o tyle zeszły sezon turystyczny pokazał, że coraz więcej osób rezerwowało wczasy z odpowiednim wyprzedzeniem tj. First Minute wybierając wycieczkę z pełnej oferty katalogowej i co zaskakujące, oszczędzając dużo większą kwotę niż w popularnej opcji Last Minute.
 
Oto przykład: 4-osobowa rodzina Państwa Kowalskich co roku wyjeżdżała na wakacje. W ubiegłym roku Pan Kowalski zarezerwował wczasy już w styczniu. Rodzina pojechała na wyspę Rodos w sierpniu. Ta sama wycieczka tuż przed wyjazdem w opcji Last Minute kosztowałaby rodzinę kilka tysięcy złotych więcej.

Oferty First minute to ciekawa opcja dla wszystkich tych, którzy planują wczasy z wyprzedzeniem, dostosowując swój harmonogram pracy w przyszłym roku do terminu wyjazdu. Jest to również doskonała oferta dla kilkuosobowych rodzin lub większych grup, dla których oferty typu Last minute mogą okazać się bardzo ryzykowne.
Zaletą ofert First minute jest pełen katalog wycieczek – można wybrać zarówno dowolny kierunek wycieczki, hotel oraz wariant wycieczki. Dodatkowo, dzięki odpowiednio wczesnej rezerwacji można liczyć na korzystne rabaty w Biurze Podróży.
 
Kiedy najlepiej zarezerwować wczasy?
 
Wczasy warto rezerwować z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem, pierwsze ciekawe oferty pojawiają się już w październiku.
 
Wypoczynek w dowolnym zakątku świata, a także w kraju kupisz w Biurze Podróży Giecewicz Travel Wakacje.pl w Kłodzku - ul. Grottgera 1.
 
W Biurze Podróży Giecewicz Travel Wakacje.pl dostępne są już oferty na przyszły rok (First Minute). Biuro oferuje obniżki nawet do 40%, zaliczka już od 5%, wpłata pozostałej kwoty na miesiąc przed wyjazdem.

Biuro Giecewicz Travel Wakacje.pl zaprasza do kontaktu telefonicznego, elektronicznego lub osobistego.

 
Giecewicz Travel Wakacje.pl
Adres: Grottgera 1, 57-300 Kłodzko
Numer telefonu: 74 867 2775, 601 262 313, 74 867 3978
E-mail: biuro@giecewicztravel.pl
 
www. giecewicztravel.pl
Giecewicz Travel Wakacje.pl

 

środa, 20.2.2019 12:48
1
piątek, 15.2.2019 07:55
Praca na GoWork
Praca na GoWork
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele