Filip Cul z Kłodzka wystąpi w telewizyjnym show „The Voice Kids”. Poznaliśmy go na Festiwalu „Szczytniańska Jesień”

poniedziałek, 11.3.2024 12:07 8576 1

„Ma 14 lat i za chwilę zostanie idolem nastolatek” – tak pisaliśmy o Filipie po obejrzeniu jego występu na ubiegłorocznym Festiwalu Piosenki Młodzieżowej „Szczytniańska Jesień”. Filip Cul, uczeń Szkoły Podstawowej nr 3 w Kłodzku, powalczy teraz w programie „The Voice Kids”.

Filip, podopieczny pana Marka Morawskiego z Kłodzkiego Ośrodka Kultury, zwrócił naszą uwagę nie tylko śpiewem i „stylówką”, ale i tym, że w Szczytnej wraz z rodzicami śledził uważnie występy WSZYSTKICH swoich rywali. Zajął tam 2. miejsce [więcej o tym festiwalu znajdziecie TUTAJ]. Do „The Voice Kids” przygotowała go pani Agnieszka Bartkiewicz z Niepublicznej Szkoły Muzycznej I stopnia w Ząbkowicach Śląskich, gdzie – co podkreśliła pani Agnieszka – był „kilka dobrych lat” i miał też lekcje indywidualne... w lecie. Tak się rodzi gwiazda!

Pisaliśmy, że „Szczytniańska Jesień” to takie nasze Opole. Telewizyjny show „The Voice Kids” to może być jednak trampolina to prawdziwej kariery, a na pewno wielka przygoda. Czy Filip zyska uznanie Cleo, Nataszy Urbańskiej oraz Tomsona i Barona? Przekonamy się w sobotę, 16 marca. „Filip jest wspaniałym chłopakiem. Oprócz nauki śpiewu, gra na gitarze i jeździ wyczynowo na rowerze, ale o jego umiejętnościach dowiecie się więcej oglądając sobotni program” – napisała pani Agnieszka, która towarzyszyła naszej gwieździe w Warszawie. [kot]

Przeczytaj komentarze (1)

Komentarze (1)

wtorek, 12.03.2024 11:33
Powodzenia