Dzielnicowa pomogła kobiecie przebywającej na kwarantannie

wtorek, 16.11.2021 11:18 1325 3

Policjanci w dobie pandemii wykonują szereg obowiązków wynikających z przepisów wprowadzonych w celu ograniczenia rozprzestrzeniania się koronawirusa. To nie tylko kontrole przestrzegania obostrzeń, ale również pomaganie tym, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji. Przekonała się o tym mieszkanka Kłodzka, która podczas weekendu musiała pilnie wykupić leki. W związku z tym, że wraz z mężem odbywała ona kwarantannę, zwróciła się o pomoc do swojej dzielnicowej.

Starszy sierżant Izabela Kimla zadziałała błyskawicznie i już po niespełna 20 minutach wykupiła niezbędne leki, które następnie w sposób wykluczający bezpośredni kontakt, pozostawiając je przy drzwiach mieszkania, przekazała potrzebującej kobiecie. Dzielnicowa, której pomoc była całkowicie bezinteresowna, była mile zaskoczona słowami podziękowania od rodziny przebywającej na kwarantannie. Sytuacje takie jak ta dowodzą, że ten trudny dla wszystkich czas o wiele łatwiej przetrwać, dzięki wzajemnej życzliwości i pomocy.

Pamiętajmy, że bezwzględne respektowanie obowiązujących obostrzeń i przepisów z nimi związanych, to warunek konieczny, aby ostatecznie pokonać koronawirusa i powrócić do normalności.

 

Przeczytaj komentarze (3)

Komentarze (3)

Olo sobota, 27.11.2021 14:20
Żenujący temat, jak na tematy o policji, chyba że ktoś...
Policjant na sluzbie środa, 17.11.2021 19:10
Co to za łaską to był jej obowiązek za coś...
Poli środa, 17.11.2021 12:50
Aż taka nuda w powiecie? Wykazała się brawurą, odwaga i...