Dwie handlowe niedziele w Galerii Twierdza Kłodzko. Sprawdź godziny otwarcia!

czwartek, 10.12.2020 14:07 2118

Przed nami dwie niedziele handlowe: 13 i 20 grudnia. W tych dniach Galeria Twierdza Kłodzko czynna będzie w godzinach 10:00 - 20:00. W pozostałe dni tj. od poniedziałku soboty od 9.00 do 21.00. 

Przypominamy, że odwiedzających Centrum Handlowe obowiązuje zasłanianie ust i nosa oraz zachowanie dystansu. W trosce o bezpieczeństwo swoje i innych zalecane jest częste myjcie i dezynfekcja rąk. Punkty do dezynfekcji rąk znajdują się na wejściach do galerii oraz w sklepach na terenie obiektu. Zalecane jest także, aby za zakupy płacić kartą płatniczą. Uwaga! Zgodnie z rozporządzeniem liczba osób przebywających w naszym obiekcie oraz salonach jest ograniczona, dlatego klienci proszeni są wyrozumiałość w przypadku chwilowego braku możliwości wejścia na teren obiektu lub salonu. 

Restauracje w Galerii Twierdza Kłodzko do odwołania działają na wynos i w dostawie.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami obecnie kino Cinema 3D oraz Yupi Park są zamknięte, a ograniczenia obowiązują do 27 grudnia. O wszelkich zmianach będziemy informować na bieżąco. Zachęcamy do  obserwowania strony galerii oraz profilu na Facebooku.

Warto marzyć o prezentach! Zaglądajcie zatem do Galerii Twierdza Kłodzko, w sklepach, salonach i wyspach handlowych znajdziecie wiele fantastycznych promocji świątecznych i pomysły na prezenty pod choinkę!