Duszniki-Zdrój dla Niepodległej

środa, 6.10.2021 11:14 530 0

Tradycyjnie, rocznicę odzyskania niepodległości uczcimy na sportowo! 11 listopada podczas biegów pt.: "Duszniki-Zdrój dla Niepodległej" zawodnicy będą mogli wystartować na kilku dystansach:
Bieg symboliczny na 1111 metrów to honorowy bieg z flagami.

Zapraszamy mieszkańców oraz turystów, aby przebiegli ten dystans z całymi rodzinami.

Trasa jest bardzo łatwa – prowadzi od toru wrotkarskiego Aleją Chopina do ulicy Klubowej, a następnie wraca aleją Sybiraków do mety usytuowanej także przy torze. Zachęcamy do zabrania ze sobą flag oraz innych patriotycznych elementów.

W tym biegu uczestniczyć można w każdej dowolnej formie - z wózkiem, psem, jako nordic walking, spacerowicz czy po prostu biegacz:)Bieg Główny 6 km - 3 pętle po 2 km po łąkach poborowinowych i alejkach spacerowych pomiędzy torem rolkarskim a Zdrojem. Klasyfikacja open kobiety i mężczyźni. Zawodnicy biegną w plastronach organizatora.
Start wspólny - wygrywa pierwsza osoba na mecie.

Bieg WYZWANIE - uphill do schroniska pod Muflonem. W tym biegu ustalimy rekordzistów na trasie podbiegu, która liczy około 1200 metrów. Kategorie to mężczyźni i kobiety.

Dla rekordzistów przewidujemy specjalne nagrody oraz wpisanie rekordu na honorowej tablicy wkutej w kamień (w planie).

Rekordy będzie można pobijać na kolejnych edycjach biegów, które będą pojawiały się nie tylko raz w roku.

Start do biegu co 20 sekund. Zawodnicy biegną w plastronach organizatora. Dekoracja zawodników przy schronisku chwilę po wbiegnięciu ostatniego zawodnika na metę.Biegi dla dzieci - zapraszamy wszystkie pociechy do wspólnego biegania. Tworzymy dystanse pod konkretne kategorie wiekowe. Zaczynamy już od 1 roku życia.

Więcej na www.biegigorskie.visitduszniki.pl

Dodaj komentarz

Komentarze (0)