komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS

sobota, 30 maja 2020

Ferdynanda, Karola

Apelujemy - w trosce o siebie i rodzinę, w miarę możliwości unikaj większych skupisk ludzkich

wtorek, 24.3.2020 08:51 , komentarze: 0 , odsłony: 193
kategorie artykułu:

Aby nie narazić siebie i swojej rodziny na niebezpieczeństwo zarażenia koronawirusem, pamiętajmy, aby wychodzenie z domu ograniczyć do niezbędnego minimum. Funkcjonowanie na zewnątrz w większych grupach dodatkowo może spotęgować niepowołane skutki, zwiększając ryzyko zarażenia i w konsekwencji przeniesienia choroby na bliskie nam osoby.

W związku z zaistniałą sytuacją policjanci apelują do mieszkańców, aby w trosce o własne bezpieczeństwo oraz bezpieczeństwo swoich bliskich, pozostali w domach. Aby zmniejszyć ryzyko zarażenia się koronawirusem, unikajmy w miarę możliwości funkcjonowania większych grupach. Jeżeli nie ma ku temu wyraźnej potrzeby, wynikającej z konieczności zaspokojenia podstawowych potrzeb (niezbędne zakupy, zaopatrzenie w lekarstwa), nie wychodźmy z domu.

Apelujemy również o odpowiedzialne i rozsądne zachowanie polegające na przestrzeganiu wprowadzonych ograniczeń, współpracy i realizowaniu poleceń służb. W tym trudnym dla wszystkich momencie bardzo istotnym jest, aby stosować się do poleceń wszystkich funkcjonariuszy!

Zespół Prasowy
KWP we Wrocławiu

 
Nowy wątek


Wasze komentarze

wczoraj, 9 godz temu
wczoraj, 12 godz temu
środa, 27.5.2020 10:24
1
środa, 27.5.2020 10:38
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
tanie laptopy poleasingowe
tanie laptopy poleasingowe