komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS

środa, 16 czerwca 2021

Aliny, Benona

Córka zabiła ojca. W jaki sposób doszło do zbrodni?

czwartek, 6.5.2021 14:02 , odsłony: 12827
kategorie artykułu:

Znana jest wstępna przyczyna zgonu mężczyzny, którego zwłoki ujawnione zostały 30 kwietnia w jednym z mieszkań w Polanicy-Zdroju. Jak się okazało, zabójstwa 58-latka dokonała jego 35-letnia córka. Kobieta została zatrzymana i przyznała się do winy. 

-  Na podstawie przeprowadzonej sekcji lekarz określił wstępnie, iż przyczyną zgonu mężczyzny było uduszenie. Na ciele ujawniono także rany kłute, a w obrębie głowy opuchliznę, zasinienia i wewnętrznego krwiaka, który powstał od uderzenia patelnią - mówi Doba.pl, Jan Sałacki z Prokuratury Rejonowej w Kłodzku. 

Z wyjaśnień kobiety wynika, że najpierw uderzyła ona ojca patelnią w głowę, później zadała mu klika ciosów nożem, a na końcu przyduszała go rękami w okolicę szyi.

35-latka wyjaśniła, iż od początku stycznia br. zamieszkiwała z ojcem, a w momencie zdarzenia w mieszkaniu przebywali tylko oni. Wiadomo, że kobieta, po upływie kilkunastu godzin od zdarzenia, sama zadzwoniła na policję i zgłosiła zgon ojca.

Śledczy nie udzielają informacji dotyczących przyczyn zdarzenia, bowiem w tym zakresie prowadzone są czynności procesowe, które pozwolą zweryfikować treść wyjaśnień kobiety. 35-latka została aresztowana na 3 miesiące. 

Do tematu będziemy wracać. 

 

 
dzisiaj, 3 godz temu
dzisiaj, 4 godz temu
wczoraj, 18 godz temu
wtorek, 15.6.2021 10:34
poniedziałek, 14.6.2021 16:36
1