komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
LOTTO

czwartek, 18 kwietnia 2019

Boguslawy, Apoloniusza

Chcesz służyć w policji? Trwa rekrutacja!

poniedziałek, 5.11.2018 09:40 , komentarze: 0 , odsłony: 326
kategorie artykułu:

Trwa rekrutacja do służby w Policji. Szczegółowe informacje dotyczące rekrutacji można uzyskać na stronie internetowej   oraz pod numerem telefonu 74 647 32 35, a także osobiście w Komendzie Powiatowej Policji w Kłodzku lub w każdej jednostce policji województwa dolnośląskiego.

Policjantem może zostać: obywatel polski o nieposzlakowanej opinii, posiadający co najmniej średnie wykształcenie, nieskazany prawomocnym wyrokiem sądu za przestępstwo lub przestępstwo skarbowe, korzystający z pełni praw publicznych, posiadający zdolność fizyczną i psychiczną do służby w formacjach uzbrojonych, podległych szczególnej dyscyplinie służbowej.

TERMINY I LIMITY PRZYJĘĆ DO SŁUŻBY W POLICJI NA TERENIE WOJEWÓDZTWA 
DOLNOŚLĄSKIEGO

27 grudnia 2018 r. - 100 osób;

Osoby zainteresowane podjęciem służby w Policji powinny osobiście złożyć dokumenty w punkcie obsługi interesantów w holu głównym Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu, wejście od ul. Podwale 31/33, w Wydziale Doboru i Szkolenia Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu przy ul. Połbina 1 we Wrocławiu lub w siedzibach wymienionych na wstępie komend miejskich i powiatowych Policji województwa dolnośląskiego.

I TY MOŻESZ ZOSTAĆ POLICJANTEM…

 

Wasze komentarze


Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Praca na GoWork
Praca na GoWork
ABC OGRODU
ABC OGRODU
tanie laptopy poleasingowe
tanie laptopy poleasingowe