CH Galeria Victoria wprowadza "Ciche Godziny" dla osób z autyzmem

czwartek, 28.3.2024 11:21 252

CH Galeria Victoria ogłasza wprowadzenie specjalnej inicjatywy "Ciche godziny" z myślą o osobach z zaburzeniami ze spektrum autyzmu. Począwszy od 2 kwietnia, w którym obchodzony jest Światowy Dzień Świadomości Autyzmu, „Ciche godziny” obowiązywać będą w każdy wtorek w godzinach między 16.00 a 17.00 oraz w każdą sobotę między 9.00 a 10.00.

"Ciche godziny" to czas, w którym centrum handlowe podejmuje kroki w celu zapewnienia spokojnego i komfortowego środowiska dla osób z autyzmem i ich rodzin. W tym czasie zostaną zmniejszone bodźce dźwiękowe i świetlne, aby zminimalizować stresujące czynniki mogące wpływać na osoby z autyzmem.

- Z przyjemnością informujemy o wprowadzeniu Cichych godzin jako kolejnego kroku w kierunku tworzenia bardziej dostępnego środowiska dla wszystkich naszych klientów. Chcemy, aby Centrum Handlowe Galeria Victoria było miejscem, w którym każdy może czuć się komfortowo – mówi Grzegorz Samczuk, dyrektor CH Galeria Victoria.

Inicjatywa "Ciche godziny" ma na celu nie tylko dostosowanie się do potrzeb osób z autyzmem, ale także promowanie świadomości społecznej na temat różnorodności potrzeb klientów. CH Galeria Victoria kontynuuje swoje zobowiązanie do tworzenia przestrzeni, która jest dostępna dla wszystkich.