komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS

czwartek, 24 września 2020

Gerarda, Ruperta

Armia Aniołów ruszyła z pomocą dla 18-letniej Julii Kuczały: "Trwa walka o wszystko"

wtorek, 4.8.2020 17:25 , komentarze: 2 , odsłony: 5590
kategorie artykułu:

Trwa zbiórka środków na uratowanie życia 18-letniej Julii Kuczały z Radkowa. Cel to 3,5 miliona złotych, które potrzebne jest na pokrycie kosztów leczenia w klinice w USA. W walce, która okazała się być jedyną szansą dla 18-latki, liczy się każda złotówka stąd też pomysł stworzenia grupy pn. Armia Aniołów Julii Kuczały, na której licytować można różnego typu przedmioty i usługi oferowane przez ludzi o ogromnym sercu z całej Polski. 

- Trwa walka o wszystko – walka z bardzo złośliwym guzem mózgu – pineoblastomą! Kiedy w lipcu Julia kończyła swoje osiemnaste urodziny, była już po operacji i kolejnym cyklu chemii! Kilka dni później nadeszły informacje z kliniki w USA – szansą dla Julii jest leczenie zakładające serię autologicznych przeszczepów szpiku. Bardzo nowoczesne, bardzo skuteczne, ale również bardzo drogie! Ten apel to wołanie o ratunek. Prosimy, pomóż - czytamy na stronie Armii Aniołów. 

Obecnie do Armii Aniołów Julii Kuczały dołączyło już ponad 7 tysięcy osób, a wśród licytowanych przedmiotów znalazły się m.in. rękodzieła, różnego typu usługi kosmetyczne i fryzjerskie, sesje tatuażu, treningi, przejażdżki Maserati GranTurismo czy też limuzyną, off-road jak również vouchery do restauracji, wycieczki i pobyty w hotelach, domach wczasowych czy agroturystykach.

Akcję pomagają nagłośnić również znani muzycy, aktorzy i sportowcy. Wśród nich znaleźli się m.in. Gosia Andrzejewicz, zespół Classic, Popek, Anna Gzyra, Katarzyna Bujakiewicz, Cezary Żak czy Artur Boruc. 

Dołącz do grupy: ❤️ Armia Aniołów Julii Kuczały ❤️ Licytacje dla Julii ❤️

Walkę o życie Julii można wesprzeć również wpłacając środki za pośrednictwem strony www.siepomaga.pl/  

 

 

Wasze komentarze

Uda się ❤️❤️ mocno Cię ściskam ❤️
czwartek, 06.08.2020 23:19 autor: Kasia
poniedziałek, 21.9.2020 11:17
3
niedziela, 20.9.2020 11:15
ELMECIK
ELMECIK
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele