komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS

sobota, 30 maja 2020

Ferdynanda, Karola

Apelujemy - w trosce o siebie i rodzinę, w miarę możliwości unikaj większych skupisk ludzkich

wtorek, 24.3.2020 08:51 , komentarze: 0 , odsłony: 194
kategorie artykułu:

Aby nie narazić siebie i swojej rodziny na niebezpieczeństwo zarażenia koronawirusem, pamiętajmy, aby wychodzenie z domu ograniczyć do niezbędnego minimum. Funkcjonowanie na zewnątrz w większych grupach dodatkowo może spotęgować niepowołane skutki, zwiększając ryzyko zarażenia i w konsekwencji przeniesienia choroby na bliskie nam osoby.

W związku z zaistniałą sytuacją policjanci apelują do mieszkańców, aby w trosce o własne bezpieczeństwo oraz bezpieczeństwo swoich bliskich, pozostali w domach. Aby zmniejszyć ryzyko zarażenia się koronawirusem, unikajmy w miarę możliwości funkcjonowania większych grupach. Jeżeli nie ma ku temu wyraźnej potrzeby, wynikającej z konieczności zaspokojenia podstawowych potrzeb (niezbędne zakupy, zaopatrzenie w lekarstwa), nie wychodźmy z domu.

Apelujemy również o odpowiedzialne i rozsądne zachowanie polegające na przestrzeganiu wprowadzonych ograniczeń, współpracy i realizowaniu poleceń służb. W tym trudnym dla wszystkich momencie bardzo istotnym jest, aby stosować się do poleceń wszystkich funkcjonariuszy!

Zespół Prasowy
KWP we Wrocławiu

 

Wasze komentarze

wczoraj, 10 godz temu
wczoraj, 13 godz temu
środa, 27.5.2020 10:24
1
środa, 27.5.2020 10:38
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
tanie laptopy poleasingowe
tanie laptopy poleasingowe