komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS

niedziela, 20 października 2019

Ireny, Kleopatry

Antoni Macierewicz z wizytą w Kłodzku [Foto]

środa, 2.10.2019 21:31 , komentarze: 78 , odsłony: 10585
kategorie artykułu:

2 października, Antoni Macierewicz przyjechał do Kłodzka. Wizyta związana była z udzieleniem poparcia dla kandydata do Sejmu, Jerzego Deca.

Na spotkanie z byłym ministrem Obrony Narodowej przybyło ok. 45 osób. Antoni Macierewicz miał przyjechać do Kłodzka ok. godz.16.30, wizyta opóźniła się jednak o godzinę. 

- Najważniejsze jest żeby jak największa liczba ludzi poszła do głosowania. To jest rzecz fundamentalna z wielu powodów. Jest powód zarówno taktyczny w tej materii, jak i strategiczny. Strategiczny jest zupełnie oczywisty, a im w większym stopniu Polacy poczują się obywatelami, czyli jakby właścicielami własnej ziemi, właścicielami własnego państwa, odpowiedzialnymi i rozumiejącymi, że karta wyborcza jest najważniejszym narzędziem decydującym o tym, kto będzie rządził, a wiec w konsekwencji, jak będzie rządził i co będzie mógł osiągnąć. Im więcej ludzi to zrozumie tym większa jest szansa, że będziemy Państwem niepodległym, dostatnim i bezpiecznym. Żyjemy w czasach, kiedy dezinformacja, propaganda odgrywają tak gigantyczną rolę jak chyba nigdy dotychczas w dziejach ludzkości. W tym wymiarze można by powiedzieć, że rożne złe moce mają olbrzymi wpływ na zachowania ludzkie jak rzadko kiedy w historii ludzkości - mówił Antoni Macierewicz. 

 

 

 

 

Wasze komentarze

to go jeszcze nie zamkneli w psychiatryku
niedziela, 06.10.2019 22:52 autor: max
Tłumy wielkie widzę :-)
niedziela, 06.10.2019 18:56 autor: antypis
jak nie zapina pasów to pewnie las.....
piątek, 04.10.2019 21:29 autor: mefisto
Obecni politycy PO i PIS, jeszcze niedawno byli ich sojusznikami.....
czwartek, 03.10.2019 02:10 autor: Bogobojowy
,,Hieny,,! Nieuku!
czwartek, 03.10.2019 07:26 autor: autorka
a czy to Antek zatruł wodę w Dusznikach? chyba pani...
piątek, 04.10.2019 17:16 autor: ja
Przyjechał siać kłamstwo Smoleńskie.
piątek, 04.10.2019 11:06 autor: Nie dla ....
Symbol kłamstwa i upadku moralnego społeczeństwa.
piątek, 04.10.2019 10:06 autor: autor
Towarzystwo wzajemnej adoracji. Antek, Jurek I Krystyna . Rewelacja
czwartek, 03.10.2019 16:18 autor: A niech to
raczej dewiacja :D
czwartek, 03.10.2019 18:42 autor:
Ja Brzoza, Ja Brzoza.
czwartek, 03.10.2019 17:45 autor: Podkomisja wariatów.
Skoro o dezinformacji Antonio mówił,warto przypomnieć jego wypowiedz z trybuny...
czwartek, 03.10.2019 17:27 autor: Maschinengewehrschütze
Misia mu zabrali to jeszcze mu Edzio został...
czwartek, 03.10.2019 15:12 autor: Wacek
"Antek - głuuppiii, ale to po matce..."
czwartek, 03.10.2019 10:44 autor: Kabaret Moralnego N
Misiewicz tez był?
czwartek, 03.10.2019 10:09 autor: cccc
sami jacyś niepełnosprytni wśrod tej "publiczności"
czwartek, 03.10.2019 10:27 autor: Zenon Bombalina
A co, będzie szukał brzóz? Czy słuchał gdzie wybuchnie bomba
środa, 02.10.2019 23:54 autor: Bogobojowy
Do krytyki to sami fachowcy ale tak naprawdę nie...
czwartek, 03.10.2019 00:27 autor: Robo
No teraz to pojechałeś. Kim trzeba być, żeby bronić tego...
czwartek, 03.10.2019 00:44 autor: Bogobojowy
Przypominam że wszyscy jesteśmy Polakami nie ważne czy pis czy...
czwartek, 03.10.2019 06:54 autor: Mieszkaniec
Kto go zaprosił ? Chyba tacy sami jak on !!!...
czwartek, 03.10.2019 08:48 autor:
Ikona Pis-u. Gwiazda smoleńska. Sympatyk młodych chłopców
czwartek, 03.10.2019 07:53 autor: antykleryk
Antek,wyluzuj! Przestań ludzi ogłupiać!
czwartek, 03.10.2019 07:28 autor: autor
znowu,szambo wybiło.
czwartek, 03.10.2019 04:50 autor: autor
Edmund był. Antoni+Edmund = LGBT+
środa, 02.10.2019 23:04 autor:
Chyba CNN nada relację!
środa, 02.10.2019 22:23 autor: autor