komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS

czwartek, 6 maja 2021

Judyty, Jakuba

Anna Zawiślak zastępcą wójta gminy Nowa Ruda

piątek, 16.4.2021 11:06 , komentarze: 1 , odsłony: 668
kategorie artykułu:

Anna Zawiślak została zastępcą wójta gminy Nowa Ruda. Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Wrocławskiego. Ukończyła studia podyplomowe na Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu na kierunku Zarządzanie Nieruchomościami. Aktualnie studiuje prawo zamówień publicznych na Uniwersytecie Wrocławskim.

UG Nowa Ruda

Anna Zawiślak przez ponad 15 lat pracowała w Urzędzie Miasta w Nowej Rudzie w Wydziale Mienia Komunalnego, a następnie w Wydziale Rozwoju na stanowisku głównego specjalisty do spraw pozyskiwania środków unijnych. Doświadczenie w zakresie pozyskiwania środków i realizacji projektów wykorzystała w trakcie pracy w Stowarzyszeniu Gmin Polskich Euroregionu Glacensis na stanowisku specjalisty ds. projektów euroregionalnych oraz będąc członkiem Lokalnej Grupy Działania - Partnerstwo Sowiogórskie.

- Moją pasją jest rodzina, bieganie i aktywny wypoczynek. Jestem dumną mieszkanką Gminy Nowa Ruda, a możliwość pracy na rzecz naszej gminy to prawdziwe wyróżnienie. Mój cel to praca na rzecz rozwoju Gminy Nowa Ruda oraz realizacja potrzeb społeczności lokalnej - mówi o sobie nowy zastępca wójta.

 

Wasze komentarze

niedziela, 2.5.2021 10:22
5