komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS

poniedziałek, 17 lutego 2020

Aleksego, Zbigniewa

Akcja charytatywna "Dla Kacpra"

piątek, 17.1.2020 18:25 , komentarze: 1 , odsłony: 979
kategorie artykułu:

25 stycznia 2020 r. (sobota) obędzie się akcja charytatywna „Dla Kacpra”. Zapraszamy wszystkich Państwa na halę kłodzkiego OSiR'u w godzinach 9:00-16:00.

Wydarzenie ma na celu wsparcie leczenia chorego ucznia naszej szkoły – Kacpra*.
W ramach akcji odbędą się:
- Piłkarski Turniej Służb Mundurowych,
- pokazy sztuk walki (kickboxing, judo, taekwondo, Haidong Gumdo - koreańska sztuka walki mieczem, ju jitsu brazylijskie, MMA),
- występy artystyczne dzieci i młodzieży,
- koncert kłodzkiego rapera Łukasza Mniha Czesnołowicza.

Oprócz tego przygotowaliśmy licytację różnych przedmiotów i voucherów (licytowane będą m. in. rękawice bokserskie z autografem T. Adamka, książka Olgi Tokarczuk z autografem noblistki, piłka z autografem Z. Bońka, voucher na kurs prawa jazdy, voucher na szkolenie z zakresu jazdy samochodem terenowym). Można będzie zakupić vouchery na usługi fryzjerskie, pielęgnacyjne, SPA, na usługi mechaniczne, atrakcje turystyczne, usługi kulinarne, sesje fotograficzne, sale zabaw i wiele innych (łącznie kilkadziesiąt bonów i voucherów). W sklepiku znajdą się zabawki dla dzieci, książki, płyty, kalendarze i różne przedmioty. Dodatkowymi atrakcjami będą loteria fantowa i strzelnica.

Zaplanowaliśmy ponadto szereg atrakcji dla dzieci: malowanie twarzy, tatuaże brokatowe, zwierzaki z balonów, gry i zabawy (organizowane m. in. przez Ochotniczą Straż Pożarną).

Nie zabraknie ciast i ciepłych potraw (grochówka, zupa gulaszowa, bigos, bułki z karczkiem, potrawy z grilla). Odbędzie się też degustacja sałatek.

Bardzo liczymy na Państwa obecność i wsparcie akcji. Jednocześnie dziękujemy za ogromne zaangażowanie i pomoc w organizacji wydarzenia.
Prosimy, by przekazać informacje o akcji charytatywnej swoim rodzinom, znajomym, współpracownikom, sąsiadom...

* Poniżej zamieszczamy bardziej szczegółowe informacje:

Kacper jest uczniem klasy mundurowej w Zespole Szkół Technicznych – II c. Wysportowany, młody, pełny energii chłopak do niedawna trenował Street Workout, chodził regularnie na siłownię - jak wielu jego rówieśników.

W pewnym momencie zaczęły się problemy Kacpra ze zdrowiem. Diagnoza, którą usłyszał odmieniła jego nastoletnie życie. Okazało się, że przyczyną problemów jest nowotwór germinalny o cechach złośliwych. Guz jest nieoperacyjny. Lekarze podjęli walkę z chorobą za pomocą chemioterapii. Po całym cyklu tego leczenia zastosowana zostanie jeszcze metoda radioterapii.

Kacper jest w dobrych rękach. Opiekują się nim najlepsi specjaliści wrocławskiej Kliniki „Przylądek Nadziei”, w której aktualnie przebywa. Jednak leczenie onkologiczne jest kosztowne. Kacper wspierany jest przez Fundację „Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową”. Wciąż potrzebne są środki, by można było nadal pomagać. Dlatego cała społeczność szkolna organizuje w dniu 25. stycznia 2020 r. akcję charytatywną, podczas której zbierane będą fundusze na leczenie naszego Kacpra.

Mamy nadzieję, że sportowa wola walki Kacpra i pomoc ludzi o dobrym sercu pozwolą wrócić chłopcu do zdrowia. Dlatego zwracamy się z ogromną prośbą o wsparcie naszej akcji i obecność Państwa w tym dniu na kłodzkim stadionie – w hali OSiR.

Głęboko wierzymy, że zarówno akcja charytatywna, jak i leczenie Kacpra zakończy się wielkim sukcesem, a za jakiś czas będziemy mogli Państwu przekazać dobre wiadomości.

 

Wasze komentarze

Super inicjatywa obywatelska
sobota, 25.01.2020 14:01 autor: Dkl
piątek, 14.2.2020 14:39
piątek, 14.2.2020 08:53
czwartek, 13.2.2020 09:28
środa, 12.2.2020 08:38
tanie laptopy poleasingowe
tanie laptopy poleasingowe
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele