komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS

wtorek, 14 lipca 2020

Ulryka, Bonawentury

7-13.06. Repertuar Cinema 3D w Kłodzku

czwartek, 6.6.2019 12:55 , komentarze: 0 , odsłony: 754
kategorie artykułu:

Repertuar od 7 czerwca do 13 czerwca 2019r.

 

W dniach pomiędzy 7 czerwca 2019r. a 13 czerwca 2019r. repertuar ulega zmianom i przesunięciom. Szczegóły w kasach kina i na stronie www.cinema3d.pl/klodzko 

 

Aladyn

128 min

Od lat 7 

USA familijny 

09:30 dubbing 2D

14:15 dubbing 2D

14:30 dubbing 2D

9:30 dubbing 3D *

Guy Ritchie za kamerą? Nie będzie miejsca na nudę! Mistrz kina łotrzykowskiego („Porachunki”, „Przekręt”, „Sherlock Holmes”, „Kryptonim U.N.C.L.E.”) wziął na warsztat historię ulicznego rozrabiaki Aladyna (Mena Massoud), który przeżywa liczne przygody w fikcyjnym portowym mieście Agrabah. Klasyczną animację Disneya twórca wzbogacił o wartką akcję i typowe dla siebie zaczepne poczucie humoru. Fabularna adaptacja „Aladyna” zyskała też moc ekspresji i zupełnie nową siłę wyrazu. Duża w tym zasługa nie tylko znakomitego reżysera, lecz także odtwórców najważniejszych ról, jak choćby Willa Smitha („Ali”, „Faceci w czerni”, „W pogoni za szczęściem”), który wciela się w Dżina. Przebojowy aktor znany przede wszystkim z kina akcji i ról komediowych kreuje w „Aladynie” charyzmatyczną postać, która może w znaczący sposób zaważyć na losach wszystkich bohaterów filmu.

 

 

Rocketman

 125 min 

Od lat 16 

GB Dramat 

15:00 napisy 2D

17:45 napisy 2D

20:30 napisy 2D 

Historia życia Eltona Johna ukazująca artystę od jego najmłodszych lat w Królewskiej Akademii Muzycznej po długoletnią współpracę z autorem tekstów, Berniem Taupinem.

 

Panda i Banda

90 min 

BO 

USA, INNE Animowany 

10:00 dubbing 2D

9:45 dubbing 2D*

Pewien niedoświadczony bocian przynosi małą pandę pod niewłaściwy adres. Grupa przyjaciół – niedźwiedź, wilk, tygrys i królik, staje przed wyzwaniem dostarczenia malucha do jego prawdziwego domu po drugiej stronie ogromnej pustyni. Wyprawa obfitować będzie w niesamowite przygody, a kumple, którzy muszą pokonać gigantyczną przestrzeń, będą poddani niejednej próbie charakteru. Film animowany wg scenariusza Billiego Frolicka („Madagaskar”).

 

 

X-Men: Mroczna Phoenix

114 min

Od lat 15 

USA Fantasty 

14:45 dubbing 2D 

21:15 napisy 2D

21:00 napisy 2D**

21:30 napisy 2D*** 

12:15 dubbing 3D 

19:30 napisy 3D 

Jean Grey, jedna z pierwszych członkiń X-Men, nigdy w pełni nie rozumiała głębi i złożoności swojej mocy. Podobnie jak jej mentor i przyjaciel Charles Xavier, Jean potrafi dokonywać niezwykłych rzeczy siłą swego umysłu. Jest ona jednak znacznie potężniejsza niż Charles – i każdy inny mutant na naszej planecie.

Po tym, jak misja powstrzymania kosmicznej katastrofy prawie ją zabija, Jean powraca przemieniona, a doświadczenie, którego doznała, uwalnia prawdziwy potencjał jej nieprawdopodobnej mocy. Jean wymyka się spod kontroli i powoli przemienia się w swoje alter ego, nadprzyrodzoną siłę, znaną jako Mroczny Phoenix i zaczyna zagrażać więzom, które łączą drużynę X-Men. Kiedy X-Men przygotowują się, by odeprzeć kosmiczną inwazję, która może zniszczyć życie na Ziemi, muszą także stawić czoło zagrożeniu, jakie sprowadza na nich jeden z członków ich rodziny. Reżyseria: Simon Kinberg, w rolach głównych: nominowany do Złotego Globu James McAvoy, nominowany do Oscara Michael Fassbender, nagrodzona Oscarem Jennifer Lawrence, Nicholas Hoult, Sophie Turner, Tye Sheridan, Alexandra Shipp i nominowana do Oscara Jessica Chastain.

 

Herezja

81 min 

Od lat 16

 GB Horror

22:00 napisy 2D 

Młoda kobieta, Persefona (Hannah Arterton) zostaje fałszywie oskarżona o czary i skazana na śmierć. Przed egzekucją ratuje ją interwencja tajemniczej Matki Wielebnej. Samozwańcza przywódczyni religijna oferuje Persefonie pomoc. Warunkiem jest wstąpienie do zakonu i zamieszkanie w murach odosobnionego klasztoru, gdzie pokutę za grzechy odbywa już niewielka grupa upadłych kobiet. Po przybyciu na miejsce dziewczyna nękana jest przerażającymi wizjami i wkrótce uświadamia sobie, że ponury klasztor tak naprawdę jest siedliskiem zła, które wykracza daleko poza ludzkie pojmowanie.

 

Paskudy. Uglydolls 

87 min 

Od lat 7 

USA, INNE, CA Animowany 

9:15 dubbing 2D
12:15 dubbing 2D
17:00 dubbing 2D
12:45 dubbing 2D
**

16:45 dubbing 2D**

17:15 dubbing 2D*** 

Paskudy są miłe, bystre i życzliwe, ale nietypowa uroda wyklucza je ze świata pięknych lalek, które mają nieść radość dzieciom. Pogodzone z losem wiodą spokojny żywot w położonej na uboczu mieścinie Paskudowo. Dla małej zadziornej Moxy to jednak za mało. Ona pragnie poznać świat i zrozumieć, dlaczego Paskudom nie dane jest trafiać do rąk dzieciaków. Razem z grupą przyjaciół przedostaje się do skostniałego, pełnego reguł miasta lalek idealnych. Wszystko tu jest eleganckie, symetryczne, ale zimne i pozbawione uroku. Czy poczucie humoru i niespożyta energia Moxy może to zmienić i udowodnić, że nie trzeba być idealnym by być wspaniałym?! Czy Paskudy mają szansę spełnić swoje marzenie i nieść radość dzieciom? No raczej, bo przecież PASKUDNE JEST CUDNE!

 

Sekretne życie zwierzaków domowych 2

Pokazy przedpremierowe

86 min 

Od lat 7 

USA

Animowany 

14:45 dubbing 2D** 

Poznamy dalsze losy najsłodszych zwierzaków świata, które, gdy tylko zamykamy drzwi, wychodząc do szkół i pracy, prowadzą swoje pełne przygód sekretne życie.

 

 

Pokemon Detektyw Pikachu

104  min 

Od lat 7 

USA, Inne Animowany 

10:00 dubbing 2D

10:15 dubbing 2D**

12:00 dubbing 2D

17:15 dubbing 2D 

19:00 napisy 2D

18:45 napisy 2D**

19:15 napisy 2D*** 

Cała historia rozpoczyna się, gdy niezrównany prywatny detektyw, Harry Goodman znika w niewyjaśnionych okolicznościach, a jego 21-letni syn, Tim próbuje ustalić co się wydarzyło. W śledztwie pomaga mu były partner Harry'ego, detektyw Pikachu - przezabawny, dowcipny i uroczy Pokemon, który potrafi wprawić w osłupienie nawet samego siebie. Kiedy Tim i Pikachu, odkrywają, że są w stanie się ze sobą porozumiewać, łączą siły, aby rozwikłać tajemniczą zagadkę. Przeżywają trzymającą w napięciu, wielką przygodę. Wspólnie szukają poszlak, przemierzając rozświetlone neonami ulice Ryme City - nowoczesnej metropolii, w której ludzie i Pokemony żyją tuż obok siebie w hiperrealistycznym świecie. Na swojej drodze spotykają różne Pokemony i odkrywają wstrząsający spisek, który może położyć kres tej harmonijnej koegzystencji.

 

* Seans tylko w dniu 12.06.2019r.

** Pokazy w dniach 8.06- 9.06.2019r.
*** Seans w dniu 13.06.2019r.

 

Wasze komentarze

tanie laptopy poleasingowe
tanie laptopy poleasingowe
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele