53. Mistrzostwa Polski Seniorów oraz Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w biathlonie [Foto]

poniedziałek, 22.3.2021 10:19 2117 0

W dniach 18-21.03.2021 na obiekcie Tauron Duszniki Arena zorganizowane zostały 53. Mistrzostwa Polski Seniorów oraz Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w biathlonie. Zawodnicy realizowali w biegach indywidualnych, sprinterskich oraz masowych. Sponsorem wydarzenia jest TAURON Ekoenergia.

W czwartek, 18 marca na Tauron Duszniki Arena zorganizowany został trening oficjalny. Niestety ze względu na aktualną sytuację związaną z koronawirusem nie było możliwości kibicowania bezpośrednio na obiekcie.

Podczas rozgrywanych w piątek, 19 marca Mistrzostw Polski Seniorów oraz Młodzieżowych Mistrzostw Polski w biathlonie Medale w biegach indywidualnych medale wywalczyli:

3) Wojciech Skorusa BKS WP Kościelisko

Drugiego dnia Mistrzostw Polski Seniorów oraz Młodzieżowych Mistrzostw Polski w biathlonie zostały rozegrane biegi sprinterskie.