komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS

niedziela, 13 czerwca 2021

Lucjana, Antoniego

5 lat temu wygrał "Must be the Music". Obecnie mieszka w Kudowie-Zdroju i postanowił wrócić do tworzenia muzyki

poniedziałek, 15.7.2019 11:54 , komentarze: 1 , odsłony: 11365
kategorie artykułu:

W swoim 35-letnim życiu przeszedł różne zawirowania, poznając smak biedy i bezdomności, a także wielkiego sukcesu. W 2014 r. wraz z zespołem Sachiel wygrał siódmą edycję programu "Must be the Music", jednak po czasie ich drogi się rozeszły. Mieszkający obecnie w Kudowie-Zdroju, Krystian "Czaru" Krok, postanowił wrócić na rynek muzyczny i nagrał już pierwszy utwór, którego premiera odbyła się w sobotę, 13 lipca.   

Krystian "Czaru" Krok pochodzi z Lubawki, od niedawna jest jednak mieszkańcem Kudowy-Zdroju. W 2014 roku wraz z grupą Sachiel  wygrał siódmą edycję programu "Must be the Music." Zespół tworzyło małżeństwo: Piotr "Ner" Bieryt i Anna "Ana" Bieryt oraz Krystian "Czaru" Krok, a ich historia poruszyła jury oraz widzów w całej Polsce. "Czaru" był wówczas osobą bezdomną, a pomocną dłoń i dach nad głową zapewnili mu Piotr i Anna, który również byli w ciężkiej sytuacji. Po wygranej, zespół nagrał trzy utwory "Po prostu walcz", "Nostalgia" oraz "Gdy". Po dwóch latach ich drogi się jednak rozeszły. 

- Nie mogliśmy dojść do porozumienia w sprawie zmiany kierunku muzycznego.  Po odejściu z zespołu znalazłem pracę w Czechach i tam też się przeprowadziłem. Mieszkałem i pracowałem tam przez dwa lata, a niedawno zdecydowałem się przeprowadzić do Kudowy-Zdroju - mówi Krystian Krok. 

"Czaru" postanowił także wrócić na rynek muzyczny, a premiera jego nowego teledysku odbyła się w sobotę, 13 lipca.

- Wróciłem z nowym kierunkiem muzycznym. Wcześniej tworzyłem hip-hop, a teraz są to bardziej rockowe klimaty. We Wrocławiu wraz z firmami "The Best Frame" oraz studio "M 23" z Wałbrzycha, nagrałem teledysk do utworu "Paranoje", który od soboty dostępny jest na YouTube - mówi artysta. 

Zachęcamy do obejrzenia teledysku. 

 

 

 

 

Wasze komentarze

Strona artysty: https://czaru.mlo.pl
środa, 17.07.2019 16:12 autor: Seba