29-latek usłyszał zarzuty dokonania kradzieży zuchwałej. Jego łupem padł głośnik.

czwartek, 15.9.2022 17:02 559 0

Przeprowadzone profesjonalnie czynności operacyjno rozpoznawcze kłodzkich kryminalnych doprowadziły do ustalenia sprawcy przestępstwa, odzyskania skradzionego mienia i uzyskania materiału dowodowego pozwalającego na przeprowadzenie czynności procesowych.

3 września w Kłodzku 18-letni mężczyzna siedział wraz z kolegą w parku i słuchał muzyki z głośnika mobilnego. Dostał go dzień wcześniej na urodziny. W pewnym momencie podeszła do nich grupa nieznanych im mężczyzn. Jeden z nich zaczął się zachowywać agresywnie. Połączył się bez zgody 18-latka do głośnika i zaczął puszczać własną muzykę. Następnie mężczyzna zabrał głośnik i oddalił się w nieustalonym wówczas kierunku.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komedy Powiatowej Policji w Kłodzku podjęli czynności służbowe, w celu ustalenia sprawcy kradzieży i odzyskania skradzionego głośnika. Dobre rozpoznanie i zebrane w toku czynności operacyjnych informacje pozwoliły na ustalenie sprawcy kradzieży. Okazał się nim 29-letni mieszkaniec naszego powiatu. We wtorek, 13 września, policjanci zatrzymali mężczyznę, przeszukali jego mieszkanie i znaleźli w nim skradziony głośnik mobilny warty blisko 2 tys zł.

Dziś, czyli 15 września, 29-latek usłyszał zarzuty dokonania kradzieży zuchwałej. Mężczyzna dobrowolnie poddał się karze zaproponowanej przez prokuratora. [-]

Dodaj komentarz

Komentarze (0)