23. Finał WOŚP w Kłodzku

poniedziałek, 12.1.2015 00:02 9038 2

Kłodzko po raz kolejny zagrało z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Atrakcji jak zwykle nie brakowało. Imprezę rozpoczęła rajdowa odsłona WOŚP, podczas której chętni mogli wylicytować m.in. przejazdy z kierowcami rajdowymi czy też przejażdżkę traktorem. 

Nie zabrakło także prezentacji sprzętu służb mundurowych. Dużym zainteresowaniem cieszył się przygotowany przez strażaków pokaz z użyciem specjalistycznego sprzętu. 

 
Podczas części artystycznej na scenie w kłodzkiej galerii handlowej wystąpiły m.in. dzieci i młodzież ze Studia Piosenki „Jak Kto Chce”, Studia tańca „Fikander” a także uczniowie szkoły artystycznej „Open Vocal”. 

 

Przeprowadzone zostały także licytacje a wśród przedmiotów przekazanych na ten cel znalazł się m.in. porcelanowy kubek z Pałacem Prezydenckim z kancelarii Prezydenta RP. Imprezę zakończył występ zespołu Karabach oraz tradycyjne „światełko do nieba”. O tym ile pieniędzy zebrano w poszczególnych sztabach będziemy Państwa informować na bieżąco.

Wkrótce relacje z pozostałych miejscowości naszego powiatu, w których również zagrała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.

 

Przeczytaj komentarze (2)

Komentarze (2)

fred czwartek, 15.01.2015 00:09
Straż Graniczna w swoim żywiole czyli zabawianie dzieci
gość poniedziałek, 12.01.2015 15:41
Przejazd samochodem rajdowym - super sprawa! Połączenie przyjemnego z pożytecznym