komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
LOTTO

piątek, 22 lutego 2019

Marty, Malgorzaty

20. Polsko- Czeskie Dni Morza w Kudowie-Zdroju [Foto,Wideo]

niedziela, 8.7.2018 17:17 , komentarze: 2 , odsłony: 1694
kategorie artykułu:

Już po raz 20. w Kudowie-Zdroju zorganizowane zostały Polsko-Czeskie Dni Morza. W programie tegorocznego, trzydniowego wydarzenia znalazły się m.in. koncerty szantowe, opowieści z podróży, spektakl finałowy Brave Kids oraz morski program dla dzieci i rodzin.

- 20 lat temu, Kasia Mrowiec z ówczesnego "Cafe pod palmami" przyszła do mnie z takim pomysłem, aby zrobić festiwal szantowy, a że takich jest pełno w Polsce pomyślałem żeby zrobić coś z poczuciem humoru. Już wtedy mieliśmy takie zamiłowanie na polsko-czeskie klimaty i tak zrobiliśmy pierwszą imprezę pn. Polsko-Czeskie Dni Morza. Tu chodzi przede wszystkim o dobrą zabawę - mówi Wojciech Heliński. 

20. Polsko-Czeskie Dni Morza rozpoczęły zamorskie opowieści "Indie - smaki, widoki, ludzie". Opowieści z podróży połączone były z pokazem slajdów i degustacją potraw indyjskich.

 - Opowiadałem o swojej podróży wspólnie z Dominiką Radwan sprzed 5 lat. Wybraliśmy się na wesele, ale był to także pretekst żeby pojeździć po Indiach, Nepalu. Dodatkowo catering obsługuje nam firma, w której pracują indyjscy kucharze, którzy przygotowali nam indyjskie dania. Były zatem smaki, zapachy, do tego zdjęcia i opowieści - mówi  Doba.pl, Wojciech Heliński. 

Prawdziwe tłumy przyciągnął finałowy spektakl Brave Kids, w którym udział wzięli artyści z Hong-Kongu, Pakistanu, Indii, Buriacji, Polski, Maroko, Czech.

Nie zabrakło również atrakcji dla dzieci oraz koncertów szantowych.

 

Wasze komentarze

zapomniano dodać dni Czeskiego morza
poniedziałek, 09.07.2018 06:18 autor: mik
A w Rosji święto kultury...;)
niedziela, 08.07.2018 17:39 autor:

dzisiaj, 11 godz temu
1
środa, 20.2.2019 12:48
1
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Praca na GoWork
Praca na GoWork