2-4 czerwca, Polanica-Zdrój: X Mistrzostwa Polski Oldbojów w Piłce Nożnej 50+

czwartek, 1.6.2023 09:47 709 0

Już w najbliższy weekend (2-4 czerwca) w Polanicy-Zdroju odbędą się XI Mistrzostwa Polski w Piłce Nożnej 50+. W tym roku w rozgrywkach weźmie rekordowa liczba uczestników. Na boiskach pojawi się 18 drużyn z całej Polski (m.in. reprezentanci Szczecina, Białegostoku, Warszawy, Rzeszowa). Łącznie mecze rozegra pod 250 zawodników, najczęściej byłych piłkarzy polskich klubów ligowych. Polanicka drużyna tradycyjnie zagra w składzie 60+.

Patronat nad imprezą objęła w tym roku m.in. Fundacja Piłkarstwa Polskiego, przy dużym osobistym zaangażowaniu członka fundacji Roberta Skowrona. Mistrzostwom tradycyjnie patronuje Polski Związek Piłki Nożnej.

Mecze rozgrywane będą na polanickich orlikach. Eliminacje rozpoczną się w piątkowe popołudnie (godz. 17:00) i wraz z ćwierćfinałami będą rozgrywane przez całą sobotę. W niedzielne przedpołudnie odbędą się półfinał i finał rozgrywek. Wtedy też okaże się czy drużyna ze stolicy zatrzyma zeszłoroczny tytuł, czy też puchar powędruje do reprezentantów innego miasta, bo jak mawiał Mistrz „dopóki piłka w grze to nie ma wygranych”.

Dodaj komentarz

Komentarze (0)