komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS

poniedziałek, 25 maja 2020

Grzegorza, Urbana

18 maja otwarcie gastronomii. Karczma Złoty Pstrąg w Boguszynie zaprasza!

poniedziałek, 18.5.2020 00:00 , odsłony: 3053
kategorie artykułu:

W związku z decyzją rządu o częściowym otwarciu lokali gastronomicznych, zapraszamy do Karczmy Złoty Pstrąg w Boguszynie!

Łowisko jest idealnym miejscem, które spełnia wszystkie rządowe warunki i zalecenia, byście mogli Państwo bezpiecznie zjeść i odpocząć na łonie natury.

Łowisko i Karczma Rybna Złoty Pstrąg w Boguszynie to niezwykle urokliwe miejsce, w którym jak potwierdzają Goście można zjeść najpyszniejszego pstrąga w cudnym miejscu.

I wszystko się zgadza!

Boguszyn to niewielka miejscowość położona na skraju dwóch powiatów – kłodzkiego i ząbkowickiego. Liczne znaki pomagają dotrzeć do tego miejsca bez najmniejszego problemu. Droga prowadzi do wąwozu, porośniętego z każdej strony drzewami, za którymi znika zgiełk miasta. Na środku znajdują się stawy, w których jak w lustrze odbija się drewniana Karczma. Położenie tego miejsca ma swoisty mikroklimat. Atutem tego miejsca, szczególnie w tym specyficznym czasie w jakim przyszło nam funkcjonować, jest fakt, że można tu spędzać czas na 2ha obiekcie, zachowując bezpieczny dystans. 

Karczmę prowadzi już 20 lat pan Remigiusz wraz z żoną Martą. Oboje dbają żeby Goście Karczmy mogli pysznie zjeść, zrelaksować się i odpocząć.  

Amatorzy wędkowania oraz profesjonalni wędkarze mogą (również ze swoim sprzętem) skorzystać z dwóch zbiorników wodnych z obsadą ryb: pstrąg, karp, lin, amur, sum, szczupak, sandacz, jesiotr.

Nieopodal karczmy dumnie pasą się kozy. Jest też królik, gęsi i dumny jak 'paw' kogut.

W menu oczywiście na pierwszym miejscu ryby smażone i wędzone (pstrąg karp jesiotr itd.). Są też dania z grilla, ser smażony oraz przekąski dla najmłodszych. Gospodarze wypiekają również tradycyjny chleb na zakwasie w starym poniemieckim piecu opalanym drewnem.

Karczma Pstrąg stale się rozwija i zaskakuje swoich Gości nowościami by pobyt w tym miejscu był przyjemny. 

Łowisko i Karczma Rybna Złoty Pstrąg w Boguszynie to wspaniałe miejsce, które koniecznie należy odwiedzić, a jak je znaleźć, podpowiadamy:

 

Łowisko i Karczma Rybna Złoty Pstrąg

Boguszyn 31a
57-300 Kłodzko 

tel. 781 178 227

Zapraszamy do polubienia FB Karczmy: 

https://www.facebook.com/Z%C5%82oty-Pstr%C4%85g-145158668887588/

 
piątek, 22.5.2020 09:15
1
wtorek, 19.5.2020 14:41
30
wtorek, 19.5.2020 12:43
5
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
tanie laptopy poleasingowe
tanie laptopy poleasingowe