18 maja, Kłodzko: 10. Festiwal Aktywności Lokalnej Ziemi Kłodzkiej w Galerii Twierdza Kłodzko. To będzie prawdziwa uczta!

wtorek, 14.5.2024 10:55 500 0

Zapraszamy na 10. Festiwal Aktywności Lokalnej Ziemi Kłodzkiej z udziałem społeczników, grup i organizacji pozarządowych z powiatu kłodzkiego. Sobota,18 maja, Galeria Twierdza Kłodzko 15:00-18:15.

To będzie prawdziwa uczta dla duszy i ciała, pełna radości i entuzjazmu! Przedstawimy Wam niesamowite inicjatywy, grupy pasjonatów i ludzi, którzy są sercem naszego regionu i ożywiają malownicze społeczności powiatu kłodzkiego. Ich pomysły są tak różnorodne, jak barwy tęczy, ale łączy je jedno – otwartość na drugiego człowieka i budowanie społecznościowego ducha na wsiach i w małych miejscowościach naszego regionu.

W programie: występy i pokazy, sztuka i rękodzieło, kulinaria, quizy z nagrodami, wręczenie laurów aktywności. Wystąpią m.in. Harnasie, Skałeczki, Jaskier, Kumy, Józef Kmita oraz chóry Bel Canto i Sta Allegro. Prowadzenie: Wojciech Heliński i Marek Mazurkiewicz.

Realizacja i współpraca: Stowarzyszenie Fundus Glacensis, Starostwo Powiatowe w Kłodzku, Galeria Twierdza Kłodzko. Patronat honorowy: Wojewoda Dolnośląski Maciej Awiżeń. [-]

Dodaj komentarz

Komentarze (0)