17.10. III liga koszykarzy: Domino Polonia Świdnica - Chrobry XXI Kłodzko

środa, 13.10.2021 17:18 0

Serdecznie zapraszamy na kolejny domowy mecz naszej drużyny w rozgrywkach 3 Ligi Mężczyzn. Naszym przeciwnikiem będzie Chrobry XXI Kłodzko.

Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17.00, 17 października 2021 (niedziela) na Hali Sportowej na Zawiszowie. Dwie wygrane i jedna przegrana to bilans naszej drużyny i w ten weekend powalczymy o kolejne zwycięstwo.

ZAPRASZAMY! Wstęp Wolny!

Pierwszy raz w tym sezonie musimy uznać wyższość rywali. Przegrywamy wyjazdowe spotkanie z drużyną ZZKK Orzeł Ziębice 67:62. Mimo braku trzech podstawowych zawodników postawiliśmy twarde warunki gospodarzom na ich własnej sali.

Wyrównana pierwsza kwarta zakończyła się przewagą jedynie 4 punktów rywali natomiast w drugiej części meczu odrabiając stratę wyszliśmy na prowadzenie jednym punktem z wynikiem :W trzeciej kwarcie obie drużyny postawiły na twardą obronę nie pozwalając na zdobywanie łatwych punktów, zakończyła się remisem 11:11 co dał nam dalsze prowadzenie jednym oczkiem przed ostatnią częścią spotkania.

Niestety w czwartej kwarcie rywale poprawili swoją grę w ataku zdobywając 22 punkty i to właśnie oni zwyciężyli w tym spotkaniu. Końcowy wynik to 67:62. Na uwagę zasługuje na pewno debiut Kacpra Kałużyńskiego, który w swoim pierwszym ligowym spotkaniu zdobywa 11 punktów(1x3). Najwięcej punktów dla naszej drużyny zdobył Tomasz Kosmala - 17.

Punktowali dla Polonii: Tomasz Kosmala - 17, Mateusz Soboń - 13(2x3), Andrzej Słobodzian - 11, Kacper Kałużyński - 11(1x3), Kacper Rejek - 10.

Dodaj komentarz

Komentarze (0)