komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
LOTTO

piątek, 24 maja 2019

Joanny, Zuzanny

14-20.09. Repertuar Cinema 3D Kłodzko

piątek, 14.9.2018 09:59 , komentarze: 0 , odsłony: 1121
kategorie artykułu:

Repertuar od 14 do 20 września  2018 r.

 

Krzysiu, gdzie jesteś?

Premiera

czas trwania: 104 min

ograniczenia wiekowe: Od lat 7

produkcja/rodzaj: USA    Animowany

godziny seansów: 

10:30 dubbing 2D

Prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie! Gdy mały Krzyś dorósł i znalazł się na życiowym zakręcie, jego wierni towarzysze dzieciństwa - Kubuś, Prosiaczek, Kłapołuch i Tygrysek – wyruszają ze Stuwiekowego lasu do Londynu, by przypomnieć mu magię dzieciństwa. 

 Film „Krzysiu, gdzie jesteś?” wyreżyserował nominowany do Złotego Globu® Marc Forster („Marzyciel”) na podstawie scenariusza Alexa Rossa Perry’ego („Złote wyjście”) i nominowanej do Oscara® Allison Schroeder („Ukryte działania”) oraz opowiadania Perry’ego opartego na postaciach stworzonych przez A.A. Milne’a i E.H. Sheparda. Produkcją zajęli się Brigham Taylor i Kristin Burr, producentami wykonawczymi zostali RenéeWolfe i Jeremy Johns. W filmie udział biorą: zdobywca Złotego Globu EwanMcGregor (“Fargo”) jako dorosły Krzyś; nominowana do tej samej nagrody HayleyAtwell („Agentka Carter”) jako jego żona Evelyn; BronteCarmichael jako jego córka Madeline.

 

Zakonnica

 Premiera

czas trwania: 96 min

ograniczenia wiekowe: Od lat 16

produkcja/rodzaj: USA Horror

godziny seansów: 

16:45 napisy 2D 

19:00 napisy 2D 

21:45 napisy 2D

 

 Kiedy młoda zakonnica odbiera sobie życie w klasztorze w Rumunii, nękany zmorami z przeszłości ksiądz i nowicjuszka, która ma właśnie złożyć śluby zakonne, zostają wysłani przez Watykan, aby zbadać tę sprawę. Wspólnie odkrywają niechlubny sekret zakonu. Ryzykując nie tylko własnym życiem, ale też swą wiarą i duszami, stawiają czoła złowrogiej sile pod postacią tej samej demonicznej zakonnicy, która po raz pierwszy przerażała widzów w Obecności 2. Natomiast opactwo staje się straszliwym polem walki toczącej się między żywymi i potępieńcami.

Juliusz

Premiera

czas trwania: 96 min

ograniczenia wiekowe: Od lat 13

produkcja/rodzaj: Polska  Komedia

godziny seansów:

12:30 oryginał PL 2D 

16:30 oryginał PL 2D

18:30 oryginał PL 2D 

21:15 oryginał PL 2D

 Tytułowym bohaterem jest uporządkowany nauczyciel plastyki (Wojciech Mecwaldowski), którego głównym problemem w życiu jest ojciec (Jan Peszek) – nieustająco imprezujący artysta-malarz. Kiedy senior przeżyje drugi zawał serca, a mimo to odmówi zmiany stylu życia, Juliusz będzie musiał znaleźć sposób na to, by wpłynąć na jego zachowanie. Lekarstwem na bolączki bohatera wydawać się będzie przypadkowo poznana, beztroska lekarz weterynarii – Dorota (Anna Smołowik). Okaże się jednak, że prawdziwe problemy dopiero nadchodzą…

 

 Smak zemsty. Peppermint

Premiera

czas trwania: 105 min

ograniczenia wiekowe: Od lat 15

produkcja/rodzaj: USA Akcja

godziny seansów:

14:15 napisy 2D

19:30 napisy 2D

 RileyNorth jest szczęśliwą matką i żoną. Do dnia, gdy zabójcy działający na zlecenie potężnego kartelu zabijają jej córeczkę i męża. Ranna Riley cudem uchodzi z życiem. Zabójcy zostają schwytani i postawieni przed sądem. Przekupiony sędzia puszcza ich jednak wolno. Mija 5 lat od tragedii, gdy policja znajduje ciała zamordowanych żołnierzy kartelu. Wszystko wskazuje na bezlitosną egzekucję. W ciągu następnych dni giną kolejne osoby powiązane z narkobiznesem i zabójstwem bliskich RileyNorth. Wkrótce staje się jasne kto jest egzekutorem. Po latach przygotowań osamotniona matka i żona powróciła, by wymierzyć najsurowszy wymiar kary i dać nadzieję tym, których zawiódł system sprawiedliwości. Zemsta jest kobietą.

 

 

Predator

Premiera

czas trwania: 107 min

ograniczenia wiekowe: Od lat 15

produkcja/rodzaj: USA Science-fiction

godziny seansów: 

12:45 dubbing 2D

15:00 dubbing 3D

17:15 dubbing 2D 

20:45 napisy 2D

 Reżyser Shane Black ("Iron Man 3") przedstawia widowiskowy film science fiction, który rewolucjonizuje serię o Predatorze. Tym razem spektakularne polowanie przenosi się z odległych zakątków kosmosu wprost na ulice niewielkiego miasteczka na amerykańskiej prowincji. Najgroźniejsi łowcy wszechświata są silniejsi, mądrzejsi i bardziej śmiercionośni niż kiedykolwiek wcześniej, ulegli bowiem modyfikacji genetycznej, wzbogacając się o DNA innych gatunków. Kiedy mały chłopiec przypadkowo sprowadza ich ponownie na Ziemię, jedynie oddział byłych żołnierzy i skromny nauczyciel mogą zapobiec zagładzie rasy ludzkiej.

 

 Biały Kieł 

Premiera

czas trwania: 88 min

ograniczenia wiekowe: Od lat 7

produkcja/rodzaj: Francja/Luksemburg/USA  Przygodowy/animacja

godziny seansów:

10:00 dubbing 2D

14:30 dubbing 2D

 Biały Kieł to rezolutny i bardzo nietypowy szczeniak – mieszanka psa i wilka. Po rodzicach odziedziczył najlepsze cechy obu ras, więc szybko uczy się, jak przetrwać w mroźnych i nieprzyjaznych krainach dzikiej północy. Niestety szczeniak gubi się i odłącza od rodziny. Z pomocą przychodzi mu wódz indiańskiego plemienia, który przygarnia go do swojej wioski. Pośród nowych przyjaciół, Biały Kieł szybko dorasta i uczy się współpracy z innymi psami i członkami wspólnoty. Niestety na skutek nieprzewidzianych zdarzeń, zwierzak trafia do nowych właścicieli, którzy widzą w nim tylko łatwy zarobek. Na szczęście z pomocą przychodzą mu dobrzy ludzie. Wielka przygoda, która czeka Białego Kła, odkryje przed nim jego prawdziwą naturę i da mu pełną miłości lekcję na całe życie.

 

 

Dywizjon 303. Historia prawdziwa

 Premiera

czas trwania: 100 min

ograniczenia wiekowe: Od lat 13

produkcja/rodzaj: Wlk. Brytania/Polska Dramat/historyczny

godziny seansów: 

10:15 oryginał PL

12:00 oryginał PL

Po brawurowym, lecz twardym lądowaniu pilot Jan "Donald" Zumbach (Maciej Zakościelny) powraca do zdrowia w sanatorium. W tych okolicznościach zastaje go wybuch II wojny światowej, zmuszając lotnika do ewakuacji z kraju. Podobny los czeka bohaterskiego instruktora pilotażu Witolda Urbanowicza (Piotr Adamczyk). Obaj przedostają się do Wielkiej Brytanii, by w eskadrach RAF-u kontynuować walkę z okupantem. Ich męstwo i podniebne wyczyny szybko zwracają uwagę dowódców i przyczyniają się do utworzenia Dywizjonu 303 – elitarnej jednostki myśliwskiej, złożonej głównie z Polaków. W jej skład, oprócz Zumbacha i Urbanowicza, wchodzi grupa asów przestworzy, takich jak: Zdzisław Krasnodębski (Maciej Marczewski), Witold "Tolo" Łokuciewski (Antoni Królikowski), Ludwik Witold Paszkiewicz (Jan Wieczorkowski), Czech – Josef František (Maciej Cymorek) oraz Mirosław Ferić – pseudonim "Ox" (Krzysztof Kwiatkowski). Kiedy Niemcy rzucają do walki przygniatające siły zbrojne, każdy dzień przynosi pilotom niekończącą się walkę z wrogiem. Lecz również na ziemi czekają ich wielkie emocje – osobiste dramaty, romanse, ale i prawdziwa miłość.

 

 

 

 

 

 

 

 

Wasze komentarze


dzisiaj, 5 godz temu
dzisiaj, 5 godz temu
dzisiaj, 8 godz temu
czwartek, 23.5.2019 14:01
czwartek, 23.5.2019 12:32
1
czwartek, 23.5.2019 12:03
tanie laptopy poleasingowe
tanie laptopy poleasingowe
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Praca na GoWork
Praca na GoWork
ELMECIK
ELMECIK