komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
LOTTO

środa, 19 czerwca 2019

Gerwazego, Protazego

"Polska smakuje" w Gminie Kłodzko

wtorek, 21.5.2019 11:45 , komentarze: 0 , odsłony: 101
kategorie artykułu:

Masz ukończone 18 lat, interesujesz się fotografią, bliskie są Ci tematy związane z wytwarzeniem regionalnych produktów spożywczych? Jeśli tak, to konkurs pn. „Polska smakuje” Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa jest właśnie dla Ciebie. Zachęcamy do udziału w tym przedsięwzięciu, oczywiście pokazując „smaki” z terenu Gminy Kłodzko.

„Polska smakuje” ma na celu promowanie produktów rolnych i żywnościowych, metod ich produkcji, systemów jakości. Przedmiotem konkursu jest wykonanie fotografii pokazujących regionalne produkty spożywcze w różnych kontekstach, na różnych etapach ich produkcji, przetwarzania i sprzedaży. Prace konkursowe mogą ukazywać np. pola uprawne, produkty nieprzetworzone, przetworzone, regionalnych producentów żywności, lokalne bazy i targowiska itp.

Zapraszamy do wzięcia udziału w tym przedsięwzięciu, tym bardziej, że na terenie Gminy Kłodzko jest mnóstwo konkursowych tematów. Termin zgłoszenia udziału w konkursie upływa 24 czerwca 2019 r. Uwaga: zgłoszenia wyłącznie na formularzu elektronicznym, znajdującym się na stronie internetowej organizatora: kowr.gov.pl.

Cały regulamin konkursu „Polska smakuje” znajduje się na stronie internetowej organizatora: kowr.gov.pl (strona główna: aktualności), jak również na: www.gmina.klodzko.pl.

źródło: UG Kłodzko

 

Wasze komentarze

wtorek, 18.6.2019 13:16
wtorek, 18.6.2019 07:30
piątek, 14.6.2019 18:08
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
ELMECIK
ELMECIK
tanie laptopy poleasingowe
tanie laptopy poleasingowe
Praca na GoWork
Praca na GoWork