komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS

środa, 24 lipca 2019

Kingi, Krystyny

"Mam Talent" w Dusznikach-Zdroju [Foto]

czwartek, 30.5.2019 15:58 , komentarze: 6 , odsłony: 2662
kategorie artykułu:

Przedszkolaki z Dusznik-Zdroju, Szczytnej, Lewina Kłodzkiego oraz Kudowy-Zdroju zaprezentowały swoje zdolności w ramach zorganizowanego po raz trzeci w dusznickim Dworku Chopina, Międzyprzedszkolnego Przeglądu "Mam Talent". Wydarzenie, Które odbyło się 30 maja, poprzedziło przedstawienie z udziałem rodziców, a w jedną z ról wcielił się także burmistrz Dusznik-Zdroju, Piotr Lewandowski. 

- W naszym przedszkolu przez cały rok realizujemy plan pn. „Od małego przedszkolaka - do wielkiego Polaka”. Zgodnie z nim postanowiłyśmy zaprezentować przedstawienie "Smok Wawelski", w którego role wcielili się rodzice naszych przedszkolaków. Cieszymy się z tego, że zawsze są oni chętni i poświęcają wiele czasu aby przychodząc na próby, przygotowując stroje itd. - mówi Dorota Trzeciak z dusznickiego przedszkola.  

Tuż po przedstawieniu na scenie pojawili się mali artyści. 

 - Międzyprzedszkolny Przegląd "Mam Talent" organizujemy już po raz trzeci. W tym roku przyjechały do nas dzieci ze Szczytnej, Lewina Kłodzkiego, Kudowy-Zdroju no i oczywiście z Dusznik-Zdroju. Przedszkolaki prezentowały swoje talenty w trzech poszczególnych kategoriach: recytacja, taniec oraz wokal - mówi Dorota Kot-Pustuła z Przedszkola w Dusznikach-Zdroju. 

Przegląd ma na celu popularyzację działań artystycznych w przedszkolu, promocję alternatywnych form spędzania wolnego czasu, rozwijanie kreatywności oraz zainteresowań dzieci, a także prezentację ich pasji. 

Nagrody otrzymali wszyscy uczestnicy przeglądu. 

 

 

Wasze komentarze

Brawo Duszniki,piękna impreza
czwartek, 30.05.2019 17:30 autor:
poniedziałek, 22.7.2019 16:31
3
poniedziałek, 8.7.2019 15:04
poniedziałek, 1.7.2019 13:15
piątek, 28.6.2019 12:17
ELMECIK
ELMECIK
Praca na GoWork
Praca na GoWork
tanie laptopy poleasingowe
tanie laptopy poleasingowe
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele