komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
LOTTO

czwartek, 23 maja 2019

Iwony, Dezyderego

"Glatz" - mroczna historia osadzona w skrywającym tajemnice mieście

czwartek, 9.5.2019 08:53 , komentarze: 0 , odsłony: 2381
kategorie artykułu:

Właśnie do sprzedaży trafił Glatz – kryminał autorstwa Tomasza Duszyńskiego. Autor zadbał o to, aby ciekawa, wciągająca i intrygująca fabuła trzymała czytelnika w napięciu do ostatniej strony. Poznacie dawne Kłodzko, w którym żyli ludzie z krwi i kości, Kłodzko pełne tajemnic, ożyją postacie zapisane w historii miasta... Polecamy! Lektura obowiązkowa!

Kłodzko, wiosna 1920 roku. Profesor miejscowego liceum znajduje na moście okaleczone zwłoki. Kilka dni wcześniej na ruchliwej ulicy zostaje zastrzelony wysoki rangą oficer. Czy morderstwa coś łączy? Czy mieszkańcy Glatz mogą się spodziewać kolejnych ofiar? I dlaczego do rozwiązania obu spraw sprowadzono z Berlina kapitana Wilhelma Kleina, wojskowego śledczego, którego przeszłość wydaje się równie zagadkowa jak popełnione zbrodnie? Klein, przy wsparciu niepokornego wachmistrza Koschelli i asystenta policyjnego Jürgena Rotha, rozpoczyna dochodzenie. Wie, że na drodze staną mu zarówno miejscowi notable, jak i własne słabości. Nie przypuszcza natomiast, że sam otrzyma zaproszenie do niebezpiecznej gry.

29 maja br. o godz. 18.00 w Twierdzy Kłodzko (Wielki Kleszcz) odbędzie się spotkanie autorskie z Tomaszem Duszyńskim, które organizuje Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Kłodzku. W Twierdzy Kłodzko (w kasach) można także nabyć Glatz. Kryminał zakupiony w Twierdzy posiada odręczny autograf autora!

 

Wasze komentarze


Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Praca na GoWork
Praca na GoWork
tanie laptopy poleasingowe
tanie laptopy poleasingowe
ELMECIK
ELMECIK