[FOTO] Świąteczne turnieje piłki nożnej i siatkówki dla dzieci i młodzieży w kłodzkim OSiRze

wtorek, 21.12.2021 14:41 1131 0

W hali kłodzkiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbył się świąteczny turniej piłkarski dla dzieci i młodzieży pod patronatem Burmistrza Miasta Kłodzka. W turnieju brały udział drużyny z roczników 2007-2008. Towarzyszyła nam zdrowa rywalizacja oraz dużo zabawy. Następcy Roberta Lewandowskiego z satysfakcją mogą już myśleć o świątecznej przerwie.

ŚWIĄTECZNY TURNIEJ MINISIATKÓWKI

19 grudnia na Hali Sportowej OSiR w Kłodzku odbył się Świąteczny Turniej Minisiatkówki Dziewcząt w kategorii "czwórek" dziewcząt.

Organizatorami turnieju był OSiR w Kłodzku oraz MMKS Kłodzko. W meczach towarzyskich udział wzięło łącznie 8 drużyn. Gościliśmy drużyny z Opola, Wrocławia oraz Wałbrzycha.

Tabela końcowa zawodów przedstawia się następująco:
1. Akademia Eco Uni Opole
2. MMKS Kłodzko II
3. UKS Kinder Volleyball Wałbrzych II
4. UKS Kinder Volleyball Wałbrzych I
5. MMKS Kłodzko I
6. AZS AWF Wrocław I
7. MMKS Kłodzko III
8. AZS AWF Wrocław II

Swoją obecnością zaszczyli: Poseł na Sejm Monika Wielichowska, Michał Piszko - Burmistrz Miasta Kłodzka oraz Dyrektor OSiR Bogdan Bachmatiuk. Każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy medal oraz paczkę ze słodkościami, ufundowane przez OSiR. Prezes MMKS Kłodzko Pan Antoni Machciński uhonorował wkład Burmistrza Miasta Kłodzko Michała Piszko za współpracę i wspieranie sportu wśród młodzieży, wręczając mu pamiątkowy dyplom. Dzięki uprzejmości i pomocy rodziców na uczestników czekał słodki poczęstunek.

Źródło: FB Michał Piszko, FB MMKS Kłodzko

Dodaj komentarz

Komentarze (0)