[FOTO] Sukcesy zawodników HS Team Kłodzko na zawodach w Warszawie

wtorek, 7.6.2022 10:16 1537 0

Sportowe sukcesy zawodników "HS" Team Kłodzko podczas zawodów w Warszawie!

W miniony weekend wzięliśmy udział w Otwartych Letnich Mistrzostwach Warszawy w Pływaniu. Rywalizacja na wysokim poziomie, ponad 500 zawodników z 46 klubów z całej Polski i Ukrainy oraz ogromne emocje. Tak w skrócie można podsumować 2-dniową rywalizację naszych pływaków na basenie olimpijskim w Warszawie 3 i 4 czerwca. Wysoki poziom zawodów i czołowe miejsca zawodników "HS" Team wpłynęły na dużą promocję naszego miasta w stolicy kraju. Cieszymy się, że mogliśmy z sukcesem zaprezentować się na zawodach tej rangi w Warszawie i pokazać, że Kłodzko jest ważnym punktem na mapie polskiego pływania

HANNA KOŹLAK - NAJLEPSZA 12-LETNIA ZAWODNICZKA, która ustanowiła nowe rekordy okręgu na dystansach 200 m i 400 m stylem zmiennym!
I miejsce na 200 m stylem motylkowym
I miejsce na 400 m stylem zmiennym
I miejsce na 200 m stylem zmiennym

ZOFIA CHILARSKA
II miejsce na 200 m stylem motylkowym

AMELIA BIDOWANIEC
III miejsce na 200 m stylem zmiennym

SZYMON TERLECKI NAJMŁODSZY UCZESTNIK ZAWODÓW, który wyprzedził zawodników o rok starszych od siebie.

Na wysokim poziomie popłynęli także: Jagoda Stankowska, Nadia Starzak, Martyna Poręba, Zofia Porębska, Kajetan Walczak i Daria Zajączkowska, którzy poprawili swoje rekordy życiowe, niejednokrotnie otarli się o podium i zajęli czołowe lokaty w klasyfikacji końcowej. Brawo! Gratulujemy!

Zdjęcia: Piotr Bidowaniec

Dodaj komentarz

Komentarze (0)