"Dragon Ball Super: Super Hero" i "Pies w rozmiarze XXL" premierowo w Cinema3D!

poniedziałek, 8.8.2022 12:21 697 0

19 sierpnia br. w kinach sieci Cinema3D premierowo można będzie zobaczyć film anime „Dragon Ball Super: Super Hero” oraz animację „Pies w rozmiarze XXL”. Bilety są dostępne w kasie kin i na stronie www.cinema3d.pl.

„Dragon Ball Super: Super Hero” powstał przy udziale i pełnym zaangażowaniu twórcy oryginalnego komiksu, Akiry Toriyamy. Ta żywa legenda mangi odpowiada za scenariusz i postacie nowego filmu. Podczas seansu widzowie zobaczą The Red Ribbon Army (Armia Czerwonej Wstęgi), która została pokonana przez Son Goku. Jej spadkobiercy stworzyli ultimate Androids (Najwyższych Androidów) Gammę 1 i Gammę 2. Ci, jak sami się nazwali „Super Herosi” zaatakowali Piccolo i Gohana. Jaki jest cel nowej Armii Czerwonej Wstęgi (New Red Ribbon Army’s)? Zbliża się katastrofa. Czas się przebudzić, Super Herosie!

Druga propozycja to „Pies w rozmiarze XXL”. Marmaduke to pies kanapowy, który wyrósł na dużego zwierza daleko wykraczając poza rozmiary standardowej kanapy. Z jednej strony uwielbia zabawę i kłopoty, ale w głębi serca czuje się odpowiedzialny za swoich opiekunów, których kocha najmocniej na świecie. Pewnego dnia seria jego wygłupów w postaci filmu video trafia do Internetu i w błyskawicznym tempie czyni go sławnym. Wielkim psem o jeszcze większym sercu zaczyna interesować się światowej sławy treser, który stawia sobie za punkt honoru nauczenie czworonoga akrobatycznych sztuczek i żelaznej dyscypliny.

Szczegółowy repertuar znajduje się na stronie www.cinema3d.pl. Bilety na premierowe seanse można nabyć w kasach kin sieci Cinema3D, a już dziś są dostępne na stronie www.cinema3d.pl

Dodaj komentarz

Komentarze (0)