Zawodnicy IRON BULLS Bielawa z medalami z Milicza

niedziela, 25.9.2022 16:00 130 0

W dniach 23-24.09.2022 r. w Miliczu odbył się Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny w zapasach w stylu wolnym oraz kobiet. W zawodach udział wzięło 187 zawodników z 31 klubów.

UKS IRON BULLS Bielawa w zawodach reprezentowali – Błażej Wilk 33kg, Szymon Pasternak 44kg, Wiktoria Chałada 54kg, Nadia Kurcab 58kg, Michał Łakomski 62kg, Weronika Wierzbicka 62kg, Lena Statkiewicz 62kg, Kacper Jahn 85kg.

W zawodach najlepiej zaprezentowała się Nadia Kurcab, która wywalczyła srebrny medal. Brązowe krążki wywalczyli Szymon Pasternak oraz Weronika Wierzbicka. V miejsca wywalczyli Błażej Wilka, Lena Statkiewicz, Kacper Jahn. VII lokaty zdobyli Wiktoria Chałada oraz Michał Łakomski.

- Był to kolejny weekend z zawodami w naszym wykonaniu. Cieszę się, że młodzież po ciężko przepracowanych wakacjach ma motywację do udziału w turniejach. Walczymy w zapasach, sumo a już 9 października będzie organizatorami XII Ogólnopolskiego Turnieju NO GI i GI Fight w Bielawie z udziałem grapplerów z całego kraju – mówił Norbert Warchoł.

Wyjazd współfinansowany ze środków UM w Bielawie oraz DFS we Wrocławiu.

Podziękowania dla sponsorów Rem-sen materace, Autoland Bielawa, Festa Sport.

 

Dodaj komentarz

Komentarze (0)