Zadbaj z nami o swoje zdrowie- Zapraszamy do Centrum Medycyny Manualnej

wtorek, 5.9.2023 10:33 563

W dzisiejszych czasach zdrowie jest najważniejsze, a troska o nie to inwestycja w przyszłość. Dlatego chcielibyśmy zaprosić Cię do Centrum Medycyny Manualnej, gdzie priorytetem jest kompleksowa opieka nad Twoim zdrowiem oraz pełna rehabilitacja. Jesteśmy przekonani, że nasza oferta spełni Twoje oczekiwania i pomoże Ci odzyskać pełnię zdrowia.

Centrum Medycyny Manualnej to miejsce, gdzie łączymy wiedzę, doświadczenie i pasję w trosce o Twój komfort życia. Nasza oferta obejmuje szeroki zakres usług, które pozwolą Ci poczuć się lepiej, niezależnie od tego, czy zmagasz się z kontuzją, przewlekłym bólem czy po prostu chcesz zadbać o swoje zdrowie i kondycję.

KOMPLEKSOWA REHABILITACJA – Nasza wysoko wykwalifikowana kadra specjalistów oferuje kompleksową rehabilitację ortopedyczną, neurologiczną, pediatryczną oraz sportową. Niezależnie od Twojego wieku i problemu zdrowotnego, z nami odzyskasz sprawność i pełnię życia.

WIZYTY DOMOWE – Rozumiemy, że nie zawsze jesteś w stanie odwiedzić nasze Centrum, dlatego oferujemy również wizyty domowe. Nasza mobilna ekipa terapeutyczna przyjedzie do Ciebie, by zapewnić Ci profesjonalną opiekę i terapię.

OSTEOPATIA – Osteopatia stanowi niezwykle istotny element kompleksowej opieki nad zdrowiem naszych pacjentów. To podejście oparte na przekonaniu, że zdrowie człowieka wynika z harmonijnego współdziałania różnych układów wewnętrznych, takich jak nerwowy, krążeniowy, mięśniowo-szkieletowy, limfatyczny i tłuszczowy. Naszym priorytetem jest zapewnienie Ci najlepszej opieki, dlatego każda wizyta u naszego osteopaty opiera się na wyjątkowym podejściu do Twojego zdrowia.

Na wizycie osteopatycznej możesz się spodziewać:

 1. Wnikliwego Wywiadu i Oglądania - Nasz osteopata przeprowadzi szczegółowy wywiad, aby zrozumieć Twoje potrzeby i historię zdrowotną. Następnie dokładnie oceni Twoją postawę i kondycję mięśniowo-szkieletową.
 2. Badania Funkcjonalnego Ciała - Wykonamy badania funkcjonalne stawów, mięśni oraz postawy, aby zidentyfikować potencjalne zaburzenia i obszary wymagające terapii.
 3. Palpacja Narządów Wewnętrznych - Nasz osteopata będzie również badał narządy wewnętrzne, czaszkę, nerwy, naczynia krwionośne i inne tkanki, aby wykluczyć ewentualne problemy zdrowotne.
 4. Dodatkowe Badania - Jeśli to konieczne, nasz osteopata może skierować Cię na badania dodatkowe lub konsultację lekarską, aby wykluczyć poważne choroby.
 5. Terapia za Pomocą Rąk - Nasz osteopata wykorzystuje terapie manualne, które pomagają przywrócić prawidłową równowagę ciała i zmniejszyć ból.
 6. Edukacja i Wsparcie - Oferujemy także wsparcie w zakresie zdrowego stylu życia oraz pomagamy Ci zidentyfikować "czarne punkty" w Twoim życiu, które mogą wpływać na Twoje zdrowie.

Wierzymy, że osteopatia może pomóc Ci odzyskać zdrowie i dobre samopoczucie, poprzez skupienie się na przyczynach problemów zdrowotnych, a nie tylko na objawach.

KOMORA HIPERBARYCZNA – Nowoczesne technologie są kluczowe w procesie leczenia i rehabilitacji. Nasza komora hiperbaryczna może przyspieszyć proces regeneracji tkanek i poprawić zdolność organizmu do gojenia się.

Wskazania do korzystania z komory hiperbarycznej obejmują:

 • Spowolnienie procesów starzenia się skóry
 • Przewlekłe zmęczenie
 • Wspomaganie leczenia nadwagi i otyłości
 • Choroby przewlekłe skóry (np. łuszczyca, trądzik)
 • Przyspieszenie rekonwalescencji po zabiegach medycyny estetycznej
 • Leczenie obrzęków
 • Anemia, migreny, depresje
 • Choroby układu krążenia i nerwowego

FALA UDERZENIOWA – Innowacyjna terapia falą uderzeniową jest skutecznym rozwiązaniem dla osób cierpiących na przewlekłe bóle mięśni i stawów. Znajduje swoje zastosowanie głównie w przypadku:

 • ostrogi piętowej
 • łokcia tenisisty
 • łokcia golfisty
 • kolana skoczka
 • zapalenia ścięgna rzepki

MASAŻE – Relaksujący masaż może być doskonałym uzupełnieniem procesu rehabilitacji. Nasze terapie masażem pomagają złagodzić napięcie i stres.

DRENAŻ LIMFATYCZNY – Wspieramy zdrowie układu limfatycznego, co jest istotne w walce z obrzękami i zastojami limfatycznymi.

KOMPUTEROWA DIAGNOSTYKA STÓP – Dzięki najnowocześniejszym technologiom możemy precyzyjnie ocenić Twoją biomechanikę stóp i dostosować odpowiednie rozwiązania.

INDYWIDUALNE WKŁADKI DO BUTÓW – Oferujemy personalizowane wkładki, które pomagają w utrzymaniu prawidłowej postawy ciała i zapobiegają problemom związanym z niewłaściwym obciążeniem stóp.

W naszym Centrum Medycyny Manualnej dbamy o Twoje zdrowie, stosując najnowsze metody i technologie, a także indywidualnie dostosowując terapie do Twoich potrzeb. Nasza pasja do pracy oraz troska o pacjentów to nasza siła napędowa.

 

 

Zapraszamy do kontaktu:

tel. 793 601 420

www.cmm.net.pl

 

 

 

 

Ogłoszenia