XXI Memoriał im. Piotra Tworza

poniedziałek, 21.11.2022 13:30 284 0

W niedzielę 20 listopada 2022 roku w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie odbył się XXI Memoriał im. Piotra Tworza. Do imprezy zgłosiło się 6 drużyn, jednakże jedna z powodu za małej liczby zawodników nie została dopuszczona do udziału w Turnieju. W związku z ilością drużyn mecze zostały rozegrane w systemie każdy z każdym.

Ostatecznie zwycięzcą tegorocznego Memoriału im. Piotra Tworza została ekipa NA BANK – Dzierżoniów. Zaraz za nią na podium uplasował się zespół FOR FUN Bielawa. W rywalizacji o III miejsce najlepszy okazał się team FC PO NALEWCE Jawor. Kolejne miejsca poza podium otrzymali kolejno: STARA GWARDIA Bielawa oraz ZTS Ząbkowice Śląskie.

Drużyny z miejsc I-V otrzymały pamiątkowe puchary, dyplomy oraz nagrody rzeczowe.