komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
ZKM
WALUTY
FORUM

niedziela, 19 stycznia 2020

Henryka, Mariusza

Wyśmienity sezon Żelaznych Byków

wtorek, 31.12.2019 09:50 , komentarze: 1 , odsłony: 377
kategorie artykułu:

UKS IRON BULLS Bielawa to klub działający od 2013 roku przy Szkole Podstawowej nr 10 z Oddziałami Sportowymi i Gimnazjum w Bielawie. Kadra Trenerska w składzie: Stanisław Warchoł, Mariusz Tyrcha oraz Norbert Warchoł nastawiona jest na pracę z młodzieżą.

Na co dzień w naszym klubie trenuje ponad 70 dzieciaków w 3 grupach wiekowych. Dzięki życzliwości Dyrekcji Szkoły na czele z Pani Dyrektor Beaty Lis placówka uczestniczy w IV Edycji programu „ Zapasy sportem wszystkich dzieci. W Kadrze Narodowej Zapasów w grupie seniorów znalazł się Denis Matejko, młodzieżowców Roksana Łosyk, Magda Błaszczyszyn junior oraz junior młodszy są: Karolina Kozłowska, Olimpia Łosyk,,Weronika Smaczyńska, Adela Przybylak, Maciej Wilk, Mateusz Smagieł. Nasi zawodnicy Reprezentowali Polskę w takich krajach jak Węgry, Niemcy, Hiszpania, Czechy, Włochy.

Zdobyliśmy dotychczas 13 medali Mistrzostw Polski – 3 złote, 2 srebrny oraz 8 brązowych.

W Mistrzostwach Europy nasz kraj reprezentowali Weronika Smaczyńska, Adela Przybylak, Olimpia Łosyk oraz trener Norbert Warchoł.

W ramach współzawodnictwa Dzieci i Młodzieży klasyfikacji Ministerstwa Sportu i Turystyki zdobyliśmy dotychczas 168,5 pkt.

Najważniejsze dotychczasowe wyniki sportowe zawodniczek oraz zawodników w roku 2019:

Karolina Kozłowska – złota medalistka Mistrzostw Polski Juniorek w Sumo 70kg. brązowy medal Mistrzostw Polski Seniorek w zapasach 72kg, brązowy medal Mistrzostw Polski Juniorek w zapasach 68kg., srebrny medal Pucharu Polski Juniorek w zapasach 68kgbrązowy medal Pucharu Polski Juniorek w zapasach kat.68kg, V miejsce w M/n Turnieju Seniorek Wolfurt Austria 68kg., V miejsce w Otwartych Mistrzostwach Dolnego Śląska Juniorek 68kg, Członek Kadry Narodowej Juniorek w zapasach 2019.

Olimpia Łosyk – V miejsce w Mistrzostwach Europy Juniorek w Sumo 60kg, brązowy medal Mistrzostw Polski Juniorek Młodszych w Zapasach 53kg, brązowy medal Mistrzostw Polski Juniorek w Sumo 60kg, brązowy medal Pucharu Polski Juniorek w zapasach 55kg, V miejsce w Pucharze Polski Kadetek 53kg, złota medalistka Mistrzostw Dolnego Śląska Juniorek 53kg., IX miejsce M/n Turniej Dormagen 53kg, Członek Kadry Narodowej w Zapasach w roku 2017-2019

Denis Mateyko – brązowy medalista Młodzieżowych Mistrzostw Polski w stylu wolnym 97kgV miejsce w Mistrzostwach Polski Seniorów w zapasach styl wolny 125kg.

Adela Przybylak – Złota medalistka Mistrzostw Polski Juniorek Młodszych w Zapasach 57kg, X miejsce Mistrzostwa Europy Kadetek 57kg, Złoty medal Pucharu Polski Kadetek w zapasach kat. 57kg, Złoty medal Mistrzostw Polski LZS 57kg,IX miejsce M/n Turniej Zapaśniczy Dormagen 57kg

Weronika Smaczyńska – XX Miejsce w Mistrzostwach Europy Młodziczek w Zapasach 58kg, Mistrzyni Polski Młodziczek w zapasach 58kg, brązowa medalistka Mistrzostw Polski Młodziczek w Sumo 65kg, srebrna medalistka Mistrzostw Polski LZS 62kg, brązowa medalistka Mistrzostw Polski Szkół Podstawowych w zapasach 62kg, złota medalistka Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodziczek w Sumo 65kg złota medalistka Międzynarodowego turnieju Zapaśniczego w Bielawie kat. 58kg. Złota medalistka Mistrzostw Makroregionu Młodziczek w zapasach 62kg., Złota medalistka M/n Turnieju w Gogolinie 62kg, Złota medalistka Ogólnopolskiego Turnieju Zapaśniczego w Krotoszynie 58kg. Złota medalistka Międzynarodowego Turnieju Zapaśniczego w Pieszycach 62kg, Złota medalistka OTK Ww Miliczu 62kg. Srebrna medalistka OTK Olsztyn 58kg, Członek Kadry Dolnego Śląska Młodziczek 2018-2019.Złoty medal w M/n Turnieju Zapaśniczego w Dzierżoniowie 62kg

Roksana Łosyk – brązowa medalistka Młodzieżowych Mistrzostw Polski w Zapasach 62kg, Srebrna medalistka Mistrzostw Dolnego Śląska Juniorek kat. 62kg. V miejsce w Pucharze Polski Juniorek w Zapasach 59kg, Członek Kadry Narodowej Juniorek Młodszych w zapasach 2018-2019

Magda Błaszczyszyn – V miejsce w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski w zapasach 50kg

Patrycja Błaszczyszyn – VII miejsce w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski w zapasach 57kg, .

Mateusz Mazurowski – V miejsce w Pucharze Polski Kadetów w zapasach styl wolny 80kg

Sandra Moskal - brązowa medalistka Mistrzostw Dolnego Śląska Juniorek kat. 59kg

Członek Kadry Narodowej Kadetek w zapasach 2017-2019

Antonii Koper – srebrny medalista Międzynarodowego Turnieju Zapaśniczego w Bielawie 55kg. Członek kadry Dolnego Śląska. Kadetów

Franciszek Koper – złoty medalista Międzynarodowego Turnieju Zapaśniczym w Bielawie kat. 55kg, Członek Kadry Dolnego Śląska Kadetów.

Joanna Nowak – V miejsce w Mistrzostwach Polski Szkół Podstawowych w zapasach 62kg, Srebrna medalistka Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodziczek w Sumo 65kg, brązowa medalistka Mistrzostw Makroregionu Młodziczek w zapasach 62kg srebrna medalistka Międzynarodowego Turnieju Zapaśniczego w Bielawie 62. Srebrna medalistka Międzynarodowego Turnieju Zapaśniczego w Pieszycach 62kg. .Srebrny medal w M/n Turnieju Zapaśniczego w Dzierżoniowie 66kg XII miejsce w Mistrzostwach Polski Młodziczek w zapasach 62kg. III miejsce w M/n Turnieju w Wołowie 62kg, srerbna medalistka M/n Turnieju w Gogoloinie.

Członek Kadry Dolnego Śląska Młodziczek, srebrny medal w M/n Gogolinie.

Sofia Savina – XIII miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorek Młodszych w Zapasach 57kg, brązowa medalistka Mistrzostw Dolnego Śląska Juniorek w Zapasach 50kg, srebrny medal w Ogólnopolskim Turnieju Zapaśniczym w Cieszkowie 57kg, V miejsce w Międzynarodowym Turnieju Zapaśniczym w Gogolinie 53kg .brązowy medal w M/n Turnieju Zapaśniczego w Dzierżoniowie 58kg

Klaudia Smaczyńska – brązowa medalistka Mistrzostw Polski Szkół Podstawowych w zapasach w kat. 66kg. Złota medalistka Mistrzostw Makroregionu Młodziczek w zapasach 66kg, Brrązowa medalistka OTK w Miliczu 66kg, brązowa medalistka Międzynarodowego Turnieju Zapaśniczego w Bielawie 62kg. Brązowa medalistka Ogólnopolskiego Turnieju Zapaśniczego w Cieszkowie 66kg, brązowa medalistka Międzynarodowego Turnieju Zapaśniczego w Pieszycach 66kg

brązowy medal w M/n Turnieju Zapaśniczego w Dzierżoniowie 66kg, VII miejsce w Mistrzostwach Polski Młodziczek w zapasach 62kg

Klaudia Kutyba – srebrna medalistka OTK w Miliczu 33kg, brązowa medalistka Mistrzostw Makroregionu Młodziczek w zapasach 33kg brązowa medalistka Międzynarodowego Turnieju Zapaśniczego w Bielawie 33kg, brązowa medalistka Międzynarodowego Turnieju Zapaśniczego w Pieszycach 33kg V miejsce w M/m Turnieju Zapaśniczym w Bodzentynie 36kg. Srerbny medal w M/n Turnieju Zapaśniczego w Dzierżoniowie 33kg, VIII miejsce w Mistrzostwach Polski Młodziczek w zapasach 62kg

Szymon Werner – V miejsce w Mistrzostwach Polski Kadetów w Sumo +95kg, VIII miejsce w Pucharze Polski Kadetów w zapasach110kg, IX miejsce w Mistrzostwach Polski Kadetów, X miejsce w II Pucharze Polski Kadetów 110kg, V miejsce w Międzynarodowym Turnieju Zapaśniczym w Bielawie 92kg

Weronika Stasiek – brązowa medalistka M/n Turnieju Zapaśniczego w Bielawie 42kg.

Członek Kadry Dolnego Śląska Młodziczek. V miejsce w Międzynarodowym Turnieju Zapaśniczym w Pieszycach 46kg, VII miejsce w MMM Sumo 50kg, VIII miejsce w Mistrzostwach Makroregionu Młodziczek w zapasach 50kg, V miejsce w M/n Turnieju Zapaśniczego w Dzierżoniowie 50kg, udział w Mistrzostwach Polski Młodziczek w zapasach 62kg

Patrycja Smaczyńska – brązowa medalistka Mistrzostw Polski Młodziczek w Sumo 60kg, brązowa medalistka OTK w Miliczu 58kg, VII miejsce w Mistrzostwach Polski Szkół Podstawowych w zapasach 58kg,Srebrna medalistka Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodziczek w Sumo 60kg brązowa medalistka M/n Turnieju Zapaśniczego w Gogolinie 58kg brązowa medalistka OTK Olsztyn 58kg, brązowa medalistka Międzynarodowego Turnieju w Bielawie kat. 54kg. IX miejsce Mistrzostwa Polski LZS 58kg., V miejsce w Mistrzostwach Makroregionu Młodziczek w zapasach 58kg Członek Kadry Dolnego Śląska Młodziczek. V miejsce w M/n Turnieju Zapaśniczego w Dzierżoniowie 58kg, XII miejsce w Mistrzostwach Polski Młodziczek w zapasach 58kg, srebrny medal w M/n Turnieju w Gogolinie 57kg

Maciej Wilk – srebrny medalista Mistrzostw Polski Młodzików w zapasach styl wolny 85kg, złoty medalista Mistrzostw Polski LZS 75kg, VII miejsce w Mistrzostwach Polski Młodzików w sumo +75kg. Brązowy medalistka MMM w zapasach styl klasyczny 75kg, brązowy medalista Mistrzostw Makroregionu Młodzików w zapasach 75kg złoty medalista M/n Turnieju Zapaśniczego w Gogolinie 75kg, złoty medalista M/m Turnieju Zapaśniczego w Bodzentynie 68kg, złoty medalista Ogólnopolskiego Turnieju w Sieradzu 75kg srebrny medal w Ogólnopolskim Turnieju Zapaśniczym w Sieradzu 75kg, srebrny medalista Międzynarodowego Turnieju w Bielawie kat. 68kg . Srebrny medalista Ogólnopolskiego Turnieju Zapaśniczego w Krotoszynie 75kg Brązowy medalista Międzynarodowego Turnieju Zapaśniczego w Pieszycach 68kg, brązowy medalista OTK W Miliczu 75kg, VII miejsce w MMM Sumo 70kg brązowy medal w M/n Turnieju Zapaśniczego w Dzierżoniowie 75kg

Michał Łakomski – złoty medalista M/n Turnieju w Wołowie 42kg, srebrny medalista Ogólnopolskiego Turnieju w Sieradzu 75kg, srebrny medalista M/n Turnieju w Bielawie 38kg. Srebrny medalista M/n Turnieju Zapaśniczego w Bodzentynie38kg, brązowy medalista Międzynarodowego Turnieju Zapaśniczego w Pieszycach 40kg II miejsce w Ogólnopolskim Turnieju w Brzegu Dolnym 42kg, V miejsce w Mistrzostwach Śląska Dzieci 38kg V miejsce w Ogólnopolskim Turnieju w Sieradzu 42kg V miejsce w M/n Turnieju Zapaśniczego w Dzierżoniowie 58kg, srebrny medalista m/n turnieju w Namysłowie 44kg, V miejsce w M/n Turnieju w Gogolinie 44kg, srebrny medal w turnieju zapasniczym w Krośnicach 44kg,

Bartosz Kutyba - Złoty medalista M/n Turnieju Zapaśniczego w Bielawie 25kg. Brązowy medalista Międzynarodowego Turnieju Zapaśniczego w Pieszycach 25kg, V miejsce w M/n Turnieju w Gogolinie 29kg

Mateusz Smagieł – brązowy medalista Mistrzostw Polski Młodzików w zapasach 85kg, złoty medalista Mistrzostw Polski LZS 85kg, brązowy medalista MMM w zapasach styl klasyczny 85kg, brązowy medalista Mistrzostw Makroregionu Młodzików w zapasach 85kg, brązowy medalista Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików w Sumo +75kg srebrny medalista M/n Turnieju Zapaśniczego w Gogolinie 75kg, srebrny medalista Międzynarodowe Turnieju Zapaśniczego w Bielawie 75kg. Srebrny medalista Ogólnopolskiego Turnieju Zapaśniczego w Sieradzu 85kg, Brązowy medalista OTK w Miliczu 85kg, Brązowy medalista M/n Turnieju Zapaśniczego w Bodzentynie 85kg. Brązowy medalista Międzynarodowego Turnieju Zapaśniczego w Pieszycach 85kg, V miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Zapaśniczym w Krotoszynie. Brązowy medal M/n turnieju w Wołowie 110kg

Tamara Dorosz – Srebrna medalistka Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodziczek w Sumo 40kg brązowa medalistka Międzynarodowego Turnieju w Bielawie kat. 36kg., brązowa medalistka Mistrzostw Makroregionu Młodziczek w zapasach 36kg, udział w Mistrzostwach Polski Młodziczek w zapasach 42kg

Karol Kurbiel – V miejsce w Mistrzostwach Polski Młodzików w Sumo 40kg, Srebrny medalista Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików w Sumo 35kg brązowy medalista Międzynarodowego Turnieju Zapaśniczego w Pieszycach 35kg, srebrny medalista Ogólnopolskiego Turnieju Zapaśniczego w Sieradzu 38kg, V miejsce w Mistrzostwach Makroregionu Młodzików w zapasach 38kg, VIII miejsce w Międzynarodowym Turnieju w Zapaśniczym w Bielawie kat. 38kg V miejsce w M/n Turnieju Zapaśniczym w Bodzentynie 35kg, V miejsce w M/n Turnieju Zapaśniczym w Gogolinie 41kg, VII miejsce w MMM w zapasach styl klasyczny 38kg, V miejsce w Ogólnopolskim Turnieju w Brzegu Dolnym 38kg .brązowy medal w M/n Turnieju Zapaśniczego w Dzierżoniowie 38kg, brązowy medal M/n Turniej w Gogolinie 38kg, brązowy medal w zawodach w Krośnicach 38kg

Bartosz Goryczka – złoty medalista Międzynarodowego Turnieju Zapaśniczego w Pieszycach 25kg, srerbny medal w M/n Turnieju w Gogolinie 29kg, brązowy medalista M/n Turnieju Zapaśniczego w Gogolinie 25kg V miejsce w Międzynarodowym turnieju w Bielawie 25kg, V miejsce w Mistrzostwach Śląska w Zapasach 29kg, brązowy medal w M/n Turnieju w Gogolinie 29kg, srerbny medalista zawodów w Krośnicach 29kg

Kuba Kutnik – Srebrny medalista M/m Turnieju Zapaśniczego w Bodzentynie 28kg.V miejsce w Międzynarodowym Turnieju Zapaśniczym w Pieszycach 28kg

Małgorzata Byczek - złota medalistka Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodziczek w Sumo 50kg

Marcin Strzemieczny – V miejsce w MMM styl wolny 48kg, III miejsce w Ogólnopolskim turnieju w Sieradzu 48kg, VIII miejsce w MMM styl klasyczny 48kg, III miejsce w M/n Turnieju w Gogolinie 48kg udział w Mistrzostwach Polski Młodzików w zapasach styl wolny

Wiktoria Tokarczyk – brązowa medalistka Mistrzostw Makroregionu Młodziczek w zapasach 62kg, udział w Mistrzostwach Polski Młodziczek w zapasach 62kg, brązowy medal w M/n Turnieju w Gogolinie 62kg, V miejsce w M/n Turnieju Zapaśniczym w Wołowie

Tymoteusz Wondraszek – X miejsce w Mistrzostwach Polski Szkół Podstawowych w zapasach 38kg, IX w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w zapasach styl wolny 38kg, V miejsce w Ogólnopolskim Turnieju w Brzegu Dolnym 38kg, V miejsce w m/n turnieju w Namysłowie 41kg, srebrny medal w M/n Turnieju w Gogolinie 38kg

Paulina Łacna – srebrna medalistka Mistrzostw Makroregionu Młodziczek w zapasach 33kg, VII miejsce w Mistrzostwach Polski Młodziczek w zapasach 33kg

Maja Majchrzak – brązowa medalistka Mistrzostw Makroregionu Młodziczek w zapasach 36kg, udział w Mistrzostwach Polski Młodziczek w zapasach 46kg

Nikola Konaszewska – brązowa medalistka Międzynarodowego Turnieju Zapaśniczego w Bielawie 58kg. ., Członek Kadry Dolnego Śląska,

Dorian Smaczyński – VII miejsce MMM Sumo 40kg

Ewa Ibis – V miejsce w M/n Turnieju Zapaśniczym w Gogolinie 58kg

Gabriela Libumska- złota medalistka Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodziczek w Sumo 45kg, XI miejsce w Mistrzostwach Makroregionu Młodziczek w zapasach 50kg, udział w Mistrzostwach Polski Młodziczek w zapasach 50kg

Kamila Purzycka - brązowa medalistka Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodziczek w Sumo 50kg

Nikola Kucyk - V miejsce w M/n Turnieju Zapaśniczego w Dzierżoniowie 58kg, udział w M/n Turnieju w Boguszowie 57kg

Natasza Świerczyńska – V miejsce w Mistrzostwach Makroregionu Młodziczek w Zapasach 33kg

Julia Żaczek – V miejsce w Mistrzostwach Makroregionu Młodziczek w Zapasach 39kg, udział w w Mistrzostwach Polski Młodziczek w zapasach 50kg

Oskar Janeczek – srebrny medalista Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików w Sumo 55kg V miejsce w M/n turnieju zapaśniczym w Gogolinie 57kg,.VII miejsce w Międzynarodowym Turnieju Zapaśniczym w Pieszycach 57kg.złoty medalista m/n w Namysłowie 62kg, uczestnik Mistrzostw Polski Młodzików

Julia Musiałek – VII miejsce w Mistrzostwach Makroregion Młodziczek w zapasach 62kg, udział w Mistrzostwach Polski Młodziczek w zapasach 62kg

Wiktoria Sońta - brązowa medalistka Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodziczek w Sumo 40kg V miejsce w Mistrzostwach Makroregionu Młodziczek w zapasach 39kg, udział w Mistrzostwach Polski Młodziczek w zapasach 42kg

Paweł Bury – srebrny medal Drużynowych Mistrzostw Polski BJJ NO Gi i GI, brązowy medal w Ogólnopolskim Turnieju NO GI i GI Fight w Dzierżoniowie białe pasy +96kg, IV miejsce w NO GI FIGHT w Bielawie +96kg

Szymon Nóżka – X miejsce w Mistrzostwach Polski LZS w Siedlcach 71kg, VIII miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Zapaśniczym w Sieradzu 71kg.

Oskar Czop – III miejsce w No Gu Fight w Bielawie Elita 76kg

Kacper Jokiel - III miejsce w M/n Turnieju Wołoszyna w Gogolinie 53kg , V miejsce w M/n Turnieju w Wołowie 52kg

W Mistrzostwach Polski Młodziczek w zapasach zdobyliśmy II miejsce w stawce 59 `11klubów. W Mistrzostwach Dolnego Śląska Juniorek drużynowo zdobyliśmy 3 miejsce. W Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodziczek w Sumo zdobyliśmy 1 miejsce. W klasyfikacji Mistrzostw Polski Młodziczek i Młodzików w Sumo zdobyliśmy 5 miejsce na 55 klubów .

Wielkie brawa dla najmłodszych zapaśników z naszego klubu którzy wyróżnili się postawa: Alan Podleśny, Natalia Giera, Kacper Jachn, Piotr Kiś, Paweł Policzkiewicz, Aleksandra Masalska Marcel Śliwiński, Alan Podleśny Julia Fikus, Zuzanna Fabiańska, Olivia Delgua, Antosia Orłowska, Julia Kuter, Zosia Malczewska, Joanna Kaczyńska, Wirginia Jaciubek, Filip Pupko, Cyryl Fajdek, Mateusz Głuszek, Marcel Mesek, Aleksander Kukurba, Błażej Wilk, Łukasz Jaciubek, Kacper Wójcik, Filip Markiel, Bartosz Głuszek, Krzysztof Kubiak, Wojciech Romaniszyn oraz Bartek Gil

Klub w roku 2019 zorganizował Mistrzostwa Polski Kadetów i Kadetek w Sumo, V Międzynarodowy Turniej Zapaśniczy o Puchar Burmistrza Bielawy, Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorek Zapasach, Wewnętrzny Turniej Zapaśniczy. Najmłodsi adepci brali udział w pokazach zapaśniczych w Sportowym Przedszkolu w Bielawie oraz Szkole Podstawowej w Tuszynie.

Podziękowania należą się również dla Burmistrza Miasta Bielawa Andrzeja Hordyja, który wspierał młodych zapaśników i zapaśniczki z naszego klubu, Marcina Samula – Dyrektora Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bielawie,

Podziękowania dla sponsorów naszego klubu :

Rafał Śliwiński Rem-sen.pl Materace

Edildomus Italia RemigIASU1AZ

Bielawska Wytwórnia Napojów „Sowa „

Festa Sport – Andrzej Fedorczak oraz Piotr Stasieńko

Roomster Dzierżoniów

EL MONT Bielawa

 

 

Wasze komentarze

A jak wyniki ZKS Bielawianki przedstawiają się
czwartek, 02.01.2020 10:55 autor:
piątek, 17.1.2020 09:15
czwartek, 16.1.2020 11:17
niedziela, 12.1.2020 00:00
16
piątek, 10.1.2020 12:55
5
wtorek, 7.1.2020 14:20
poniedziałek, 6.1.2020 20:25
wtorek, 31.12.2019 09:50
1
poniedziałek, 30.12.2019 10:30
2
niedziela, 29.12.2019 11:30
8
piątek, 27.12.2019 12:25
1
poniedziałek, 23.12.2019 13:18
2
niedziela, 22.12.2019 17:25
1
Mati Autogaz
Mati Autogaz
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
Katrin salon kosmetyczny
Katrin salon kosmetyczny
www.kasprowiczauto.pl
www.kasprowiczauto.pl
Restauracja Gaspar
Restauracja Gaspar
HOTEL MIODOWY
HOTEL MIODOWY
Sprzęt rehabilitacyjny
Sprzęt rehabilitacyjny
Impress kurs tańca
Impress kurs tańca
Autorejestrowanie
Autorejestrowanie
Sklepy Wielobranżowe BEJ
Sklepy Wielobranżowe BEJ
PRZEGLĄDY REJESTRACYJNE
PRZEGLĄDY REJESTRACYJNE
Radiotaxi BIS
Radiotaxi BIS
Autocentrum JOL-LAK
Autocentrum JOL-LAK
tanie laptopy poleasingowe
tanie laptopy poleasingowe
Studio Językowe Status
Studio Językowe Status
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Restauracja Teatralna
Restauracja Teatralna