komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
ZKM
WALUTY
FORUM

poniedziałek, 26 lipca 2021

Anny, Miroslawy

Wypracowanie czy esej: jak zarabiać pieniądze za granicą?

piątek, 3.4.2020 15:02 , odsłony: 1037
kategorie artykułu:

Studia za granicą to trudny i odpowiedzialny okres dla każdego studenta. Według statystyk amerykańskich uniwersytetów studenci zagraniczni wykazują doskonałe wskaźniki wydajności, ponieważ ich motywacja do osiągania wysokich wyników jest znacznie wyższa niż studentów lokalnych. Wpływa na wyniki w nauce również odpowiedzialność wobec rodziców, ponieważ studia w obcym kraju są drogie, a młodzi ludzie chcą sprostać oczekiwaniom.

Oprócz czesnego student musi wydawać dość spore pieniądze na życie. W zależności od regionu koszty ta wahają się od 500 do 2000 dolarów miesięcznie. Dlatego wielu studentów szuka dodatkowych źródeł pracy w niepełnym wymiarze godzin, aby nieco poprawić swoją sytuację finansową i zmniejszyć obciążenie na budżet rodzinny. Dzisiaj rozważymy opcję przyzwoitych zarobków z pracy twórczej, a mianowicie na przygotowanie eseju.

Wypracowanie i esej: jaka jest różnica?

Eseje są kluczowym elementem amerykańskiego systemu edukacji. Nie jest to zaskakujące, ponieważ taki format pozwala najdokładniej ocenić wektor myślenia młodej osoby i uzyskać cenne informacje o tym, jak pomóc jej znaleźć właściwy kierunek rozwoju.

Trudności w napisaniu esejów, szczególnie dla początkujących, polega na:

  • kształtowaniu stanowiska autora na temat rozważanego problemu;
  • przeprowadzeniu badania analitycznego;
  • konieczności kreatywnego zrozumienia tematu i poszukiwania niestandardowego rozwiązania;
  • wykorzystanie własnego doświadczenia intelektualnego i własnej argumentacji.

Eseje w Stanach Zjednoczonych są regularnie zadawane jako prace domowe. Dlatego amerykańscy studenci znaleźli sposób, aby pójść na skróty – za pomocą specjalnych stron, na przykład payforessay.net, którzy szybko i na czas pomogą z napisaniem esejów. Takie strony umożliwiają między innymi utalentowanym autorom zarabianie dobrych pieniędzy, otrzymywanie stałych zamówień i wykonywanie ich w dogodnym czasie. Co więcej, wynagrodzenie za pracę jest dość przyzwoite, nawet jak na standardy Stanów Zjednoczonych.

Dlaczego eseje są tak popularne w USA

Powodów, dla których eseje stały się podstawą amerykańskiej edukacji, jest kilka:

  • Po pierwsze, w programie edukacyjnym dużo czasu jest przeznaczone na samokształcenie. Studenci często nie chcą spędzać tego czasu nad podręcznikami. Kreatywna praca domowa w formie eseju pomaga nauczycielowi szybko sprawdzić, czy student studiował przedmiot samodzielnie;
  • Po drugie, amerykański system edukacji jest ukierunkowany na kształcenie specjalistów posiadających dogłębną wiedzę w swojej dziedzinie. Na wszechstronny rozwój osobowości poświęca się zbyt mało czasu. Pisanie eseju pomaga rozwinąć myślenie, poprawić ogólną erudycję i łatwiej zintegrować się ze społeczeństwem.

Jeśli uda Ci się opanować umiejętność przygotowywania esejów wysokiej jakości – gratulacje! Zdobyłeś stabilne i dochodowe źródło dodatkowego dochodu. Nawiąż współpracę z online giełdą esejów i zdobądź nowych klientów oraz nowe doświadczenia. Możesz więc nie tylko zarabiać, ale także doskonalić swoje umiejętności. Powodzenia!

 
sobota, 20.2.2021 11:29
piątek, 16.10.2020 11:57
poniedziałek, 14.9.2020 09:42
wtorek, 14.7.2020 11:56
Restauracja Gaspar
Restauracja Gaspar
Mati Autogaz
Mati Autogaz
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
Studio Językowe Status
Studio Językowe Status
Autocentrum JOL-LAK
Autocentrum JOL-LAK
PRZEGLĄDY REJESTRACYJNE
PRZEGLĄDY REJESTRACYJNE
Sklepy Wielobranżowe BEJ
Sklepy Wielobranżowe BEJ
Sushi Dzierżoniów
Sushi Dzierżoniów
Radiotaxi BIS
Radiotaxi BIS
Impress kurs tańca
Impress kurs tańca
Restauracja Teatralna
Restauracja Teatralna
Autorejestrowanie
Autorejestrowanie
Sprzęt rehabilitacyjny
Sprzęt rehabilitacyjny