Wsparcie dla biznesu - konferencja w Dzierżoniowie

piątek, 19.11.2021 09:50 974 0

Nowy Ład, skuteczne mediacje i rozwiązywanie konfliktów, wsparcie i pomoc de minimis dla przedsiębiorców, a także skuteczne zarządzanie zespołami wielopokoleniowymi – to tematy konferencji „Dzierżoniów Przedsiębiorcom”, która już 30 listopada odbędzie się w Dzierżoniowie. Organizatorem spotkania jest Petra Consulting we współpracy z dzierżoniowskim samorządem.

Małe i średnie przedsiębiorstwa to krwiobieg polskiej gospodarki. Generują lokalny wzrost gospodarczy, miejsca pracy, dochody samorządów. Jak wesprzeć biznesy, dostarczyć cennych rozwiązań, narzędzi – o tym będzie mowa podczas konferencji, która po raz pierwszy odbędzie się w Dzierżoniowie. Bo zwłaszcza mikro, małe i średnie firmy potrzebują dziś wsparcia i informacji w szybko zmieniającej się rzeczywistości.

- Stąd tematyka spotkania, czyli najważniejsze dla przedsiębiorców zmiany wynikające z przyjęcia Nowego Ładu, ale także kwestie budowania dobrych relacji poprzez komunikację, zarządzanie zespołami wielopokoleniowymi, docenianie pracowników 50+ – mówi Sylwia Petryna z Petra Consulting, pomysłodawczyni cyklu konferencji „Miasto Przedsiębiorcom”. – Firmy nieustannie borykają się z problemami związanymi z fluktuacją pracowników i uzupełnianiem potrzebnych kompetencji. Te kwestie będą się nasilać, bo żyjemy w czasach ciągłej zmiany.

Na konferencji pojawi się także punkt doradczy Funduszu Regionu Wałbrzyskiego oferującego programy „Biznes na start” oraz „Poprawę efektywności energetycznej”.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, wystarczy zarejestrować się za pośrednictwem elektronicznego formularza – https://bit.ly/dzierzoniow-przedsiebiorcom

Data: 30.11.2021 r.

Godzina: 10:00-14:00

Miejsce: Dzierżoniowski Ośrodek Kultury, ul. Świdnicka 23

Organizatorzy: Petra Consulting, Urząd Miasta w Dzierżoniowie

Patronat Honorowy: Burmistrz Dzierżoniowa Dariusz Kucharski.

 

Dodaj komentarz

Komentarze (0)