Wodoroterapia w Dzierżoniowie

czwartek, 16.3.2023 09:18 759

Dokładnie 11 miesięcy temu opublikowaliśmy ogłoszenie informujące o nowym gabinecie inhalacji wodorem, który znajduję się w Dzierżoniowie przy ulicy Szarych Szeregów 2c

Co od tego czasu się zmieniło?

Nasza firma z dnia na dzień rozwija się coraz bardziej i coraz mocniej cieszy się pozytywnymi opiniami wśród Naszych klientów.

Od tego czasu z naszych usług skorzystało:

- ok.100 ZADOWOLONYCH klientów u których widać znaczne poprawy w zdrowiu oraz samopoczuciu. – wypożyczyliśmy łącznie 22 generatory, dzięki którym kolejni klienci mogli skorzystać z naszych inhalacji i zadbać o zdrowie, nawet we własnym domu z czego jesteśmy naprawdę dumni

- aż 15 osób skorzystało i przekonało się do Naszych okularów wodorowych.

Więc czytając ten dane po 11 miesiącach naszej pracy wiemy, że nasz gabinet cieszy się bardzo dobrą opinią jesteśmy szczęśliwi, że robimy coś dobrego, dbamy o zdrowie naszych klientów.

Nasze inhalacje prowadzone w gabinecie przynoszą ogromne korzyści dla zdrowia naszych klientów. Zauważyliśmy, że inhalacje poprawiają  jakość życia, zmniejszają ból stanów zapalnych. Nasze produkty są bezpieczne, skuteczne i łatwe w użyciu.

Czy warto skorzystać z inhalacji wodorem?

Istnieje kilka powodów, dla których warto skorzystać z inhalacji wodorem:

1. Bezpieczeństwo: Wodór jest niezwykle bezpiecznym gazem i nie ma szkodliwych skutków ubocznych, co oznacza, że inhalacja wodorem jest bezpieczna dla większości ludzi. Nie ma ryzyka przedawkowania lub uzależnienia od wodoru.

2. Skuteczność: dotychczasowe badania wykazały, że inhalacja wodorem może mieć pozytywny wpływ na organizm w różnych aspektach. Jednym z najbardziej znanych efektów inhalacji wodorem jest jej działanie przeciwutleniające. Wodór działa jako silny przeciwutleniacz, co oznacza, że pomaga neutralizować wolne rodniki, które są szkodliwe dla naszego organizmu i mogą przyczyniać się do rozwoju chorób. Dlatego też, inhalacja wodorem może pomóc w ochronie organizmu przed chorobami związanymi z procesem starzenia, chorobami przewlekłymi, a także chorobami autoimmunologicznymi.

3. Dostępność: Inhalacja wodorem jest stosunkowo łatwa i niedroga w wykonaniu. Wiele firm oferuje sprzęt do inhalacji wodorem, który można zakupić online lub w sklepach z suplementami diety. W naszym gabinecie również można wynająć taki generator wodoru.  Wielu naszych klientów skorzystało już z tej usługi, w większości przypadków były to osoby młode, który wypożyczyły sprzęt dla swoich rodziców.

4. Potencjał do zastosowań profilaktycznych: Wodór jest potężnym antyoksydantem i może pomóc w zapobieganiu różnym chorobom i stanom zdrowotnym. W związku z tym inhalacja wodorem może być stosowana w celach profilaktycznych, aby utrzymać zdrowie i zapobiec chorobom.

Podsumowując, inhalacja wodorem jest  korzystna dla zdrowia i stanowi bezpieczną i łatwą do wykonania metodę terapeutyczną.

Jakie są koszty?

Koszt jednej inhalacji to 50 zł. Natomiast przy wykupie 10 sesji koszt 1 inhalacji wynosi 40 zł a dodatkowo otrzymujesz od nas 2 inhalacje gratis!

Sesja trwa równe 60 minut. W gabinecie posiadamy fotel z masażem, dzięki czemu w tym czasie, klient może się zrelaksować, odpocząć, przeczytać gazetę czy zapytać o szczegóły działania inhalacji, dodatkowo przychodząc do nas na sesję, w trakcie inhalacji pijesz wodę z aktywnym wodorem, dzięki czemu wodór zostaje dostarczany również przez układ pokarmowy.

Dlaczego? I czy warto pić wodę wodorową? 

Wodór może pomóc w ochronie przed udarem, a ponadto wspomaga tak ważne narządy, jak mózg, serce czy wątroba. Oprócz tego:

  • wspomaga oczyszczanie organizmu z toksyn
  • Wzmacnia układ immunologiczny
  • wspomaga prawidłowy metabolizm
  • pomaga w utrzymaniu dobrego samopoczucia
  • poprawia stan skóry i włosów
  • wspomaga prawidłowe nawodnienie organizmu
  • pomaga podczas procesu odchudzania.

Działanie wolnego wodoru, jak i jego odmiany w postaci wody wodorowej zostało potwierdzone naukowo.

Zapraszamy, nie czekaj dołącz do grona zadowolonych klientów – zadbaj o zdrowie.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej to odwiedź Przychodnię Genius Loci w Dzierżoniowie przy ul. Sz. Szeregów 2c

lub skontaktuj się telefonicznie pod numerem: 600 920 159