komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
ZKM
WALUTY
FORUM
LOTTO

niedziela, 21 kwietnia 2019

Anzelma, Bartosza

Wiemy kto sprowadza na zamówienie auta „z drugiej ręki”

czwartek, 8.11.2018 08:00 , odsłony: 9005
kategorie artykułu:

- Nasza pierwsza obietnica dla klientów, to rzetelność! Otrzymają po prostu więcej samochodu za swoje pieniądze - mówi Jacek Fijołek z pierwszego w Polsce sklepu internetowego z samochodami używanymi. www.CarForFriend.pl to nic innego jak „Auta dla Przyjaciół”, czyli takie pojazdy, które oferuje się zwykle w gronie znajomych.  

Większość pojazdów w Polsce (motocykli i samochodów używanych) pochodzi z importu. Oferta CarForFriend.pl  powstała jako odpowiedź na taką właśnie sytuację. Dzięki zakupowi w Internecie oszczędza się mnóstwo pieniędzy, nietrafione wyjazdy, paliwo, korki w trasie, stres w obcym kraju, cofane liczniki, oszuści wszelkiej maści. Potem bolesna rejestracja auta w kraju. Te wszystkie elementy zostały wyeliminowane przez firmę JCK Sp. z o.o. właściciela domeny www.CarForFriend.pl

Dzięki temu, że masz pewność iż Twoje auto będzie zgodne z opisem, który był w zamówieniu oszczędzisz średnio nawet 3000 PLN. Następnie kolejne oszczędności to fakt, że firma nie bierze za plecami żadnych prowizji od sprzedających pojazdy. Tylko klient jest zleceniodawcą i tylko przed klientem odpowiada firma.  Zatem wszystko, co zostanie wynegocjowane od niemieckiego, włoskiego, szwedzkiego, czy nawet polskiego sprzedawcy zostaje w kieszeni kupującego! Brzmi fair, prawda? To klient decyduje, czy chce „idealne” używane auto i jest gotów za takowe zapłacić, czy też bierze na siebie koszty drobnych napraw, wymiany hamulców, czy innych zyskując za to korzystniejszą cenę zakupu!

Jak to wygląda w praktyce?

Od zlecenia poszukiwania do wyboru egzemplarza samochodu dla klienta mija od pół godziny do pół miesiąca albo i pół roku. To klient decyduje, czy chce wybrać ofertę z aktualnie dostępnych i zapłacić aktualnie podaną cenę, czy ma komfort czasowy i czeka na tak zwaną okazję. 90 samochodów na 100 poszukiwanych wyłania się w ciągu max 2 tygodni.

Kolejny etap: od wyboru do dostarczenia pojazdu.

Firma dysponuje własnym sprzętem w zakresie logistyki przewozu. Dysponuje legalnie działającym oddziałem na terenie Niemiec a kolejne kraje są w planach. Tym samych auto znajdzie się w Polsce zwykle w 3 dni a po kolejnych 3 dniach może być wydane czyste, przygotowane do rejestracji w Polsce, z kompletem legalnych dokumentów.  

Tak wiele korzyści na tak zepsutym rynku, jak samochody używane? Czy to jest możliwe? Tak, ponieważ CarForFriend.pl dobrany zespół ludzi, którzy są w branży od lat i dzięki swojej wiedzy sprawnie oceniają okazję od oszustwa. Do tego logistyka i znajomość języków obcych oraz kultury innych krajów Unii daje nielimitowaną przewagę dla CarForFriend.pl w porównaniu ze zwykłymi handlarzami działającymi na pirackich zasadach.

- Zależy nam na budowaniu otwartych, długoletnich i przyjacielskich relacji z klientami. Przykładem tego jest kolejna rodzina, która zamawia u nas już swoje trzecie auto. Co więcej często słyszymy, że nasze doradztwo przypomina zabieranie z sobą na zakupy bliskiej osoby, która nie tylko ma na uwadze nasze dobro, ale także służy dobrą radą oraz zmniejsza obawy dotyczące zakupu – mówi Jacek Fijołek z serwisu CarForFriend.pl

Doradztwo to równie ważny jak rzetelność filar działalności firmy. Klienci, którzy nie mają jasnej wizji jakie auto dla nich będzie odpowiednie korzystają z formularza indywidualnego zamówienia pojazdu, dostępnego na stronie. Staje się to szybko najbardziej ulubioną formą zakupu. Wybór marek, modeli, wariantów karoserii i silników dostępnych na rynku coraz trudniej przejrzeć bez codziennego śledzenia trendów i tego, co wartościowe od tego, co należy omijać.  Dlatego CarForFriend.pl zaprasza  do korzystania z tego formularza, ponieważ to pozwala dobrać właściwe parametry auta do potrzeb klienta. Słuchamy naszych Klientów gdy mówią albo piszą o swoich potrzebach  a potem dobieramy pojazdy dostosowane do tego, co otrzymaliśmy wstępnie jako informacje, deklarują specjaliści z portalu.

Na ich Facebooku znajdziemy wiele ciekawych  informacji o handlu autami w Polsce i Niemczech: KLIKNIJ

W ten sposób firma komunikuje się z rynkiem. Pozostają transparentni, bo zaufanie to waluta przyszłości. Tylko firmy, które traktują serio swoich klientów i pomagają im oszczędzać czas i pieniądze będą miały szansę rozwoju.

- Sprzedaż pojazdów w Internecie jest nieodwracalnym następstwem wzrostu średniej wartości transakcji. Kiedyś w Internecie kupowano książki po 27 PLN , potem buty po 270 PLN, potem telewizory po 2700 PLN, dziś nasi Klienci kupują samochody po 27000 PLN i droższe - twierdzi Jacek Fijołek i posiada dowody w postaci setek sprzedanych pojazdów w ten sposób.

Sprzedaż internetowa aut - taka jest nieunikniona przyszłość. Sprawdź ofertę zanim przepłacisz!

BIURO CarForFriend.pl

58-100 Świdnica

ul. Kazimierza Odnowiciela 8

Tel.  515 515 098

https://www.carforfriend.pl/

https://www.facebook.com/carforfriendde-498735526934637/ 

sobota, 20.4.2019 00:00
wtorek, 16.4.2019 09:07
czwartek, 18.4.2019 13:15
6
czwartek, 18.4.2019 10:30
14
środa, 17.4.2019 19:30
8
środa, 17.4.2019 14:15
7
środa, 17.4.2019 10:00
21
wtorek, 16.4.2019 11:07
31
poniedziałek, 15.4.2019 13:00
19
poniedziałek, 15.4.2019 12:00
10
niedziela, 14.4.2019 20:21
17
sobota, 13.4.2019 19:15
10
Restauracja RETRO
Restauracja RETRO
www.kasprowiczauto.pl
www.kasprowiczauto.pl
Radiotaxi BIS
Radiotaxi BIS
Studio Językowe Status
Studio Językowe Status
Autorejestrowanie
Autorejestrowanie
Majówka na Węgrzech
Majówka na Węgrzech
Impress kurs tańca
Impress kurs tańca
Sprzęt rehabilitacyjny
Sprzęt rehabilitacyjny
Restauracja Teatralna
Restauracja Teatralna
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Sklepy Wielobranżowe BEJ
Sklepy Wielobranżowe BEJ
Tomograf3D
Tomograf3D
Restauracja Gaspar
Restauracja Gaspar
Katrin salon kosmetyczny
Katrin salon kosmetyczny
Praca na GoWork
Praca na GoWork
Spółdzielnia Usługowa ODRA
Spółdzielnia Usługowa ODRA
Autocentrum JOL-LAK
Autocentrum JOL-LAK
CENTRUM MEBLOWE
CENTRUM MEBLOWE
tanie laptopy poleasingowe
tanie laptopy poleasingowe
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Niepubliczna Szkoła Podstawowa
Niepubliczna Szkoła Podstawowa
Szpital LATAWIEC
Szpital LATAWIEC