Wiemy gdzie w naszym powiecie działa nowo otwarta siłownia z kortem do squasha

czwartek, 23.2.2023 09:29 10967

Mamy dobrą wiadomość dla amatorów gry w squasha. Od niedawna działa w Pieszycach „Mich- Fit”, czyli nowo otwarta siłownia, której integralną częścią jest pełnowymiarowy kort do squasha.

 

- Nasz kort ma wzorcowe wymiary: długość 9750 mm i szerokość 6400 mm – mówi Michał Wojciechowski, właściciel Siłowni „Mich-Fit” w Pieszycach. - Są to niezmienne parametry od 1920 roku i określa je Międzynarodowa Federacja Squasha. W jego realizacji pomagał nam Wojciech Kosow i jego syn Karol z "Squash-Court". Wojciech Kosow jest jedynym w Polsce, internetowym przedstawicielem firmy POITFORE, która dostarcza rakiety i akcesoria na mistrzostwa świata, a my jesteśmy jedynym stacjonarnym sklepem w okolicy i posiadamy sprzęt  z najwyższej półki w cenach dla każdego. Dodatkowo nasz kort ma certyfikowaną przednią szybę firmy ASB, co daje poczucie przestrzeni i możliwość kibicowania grającym.

Warto w tym miejscu podkreślić, że „Mich-Fit” działa na powierzchni 300 m2 i ma pozwolenie na dalszą rozbudowę. Posiada przebieralnię damską, męską i dla osób niepełnosprawnych. Do dyspozycji klientów pozostają  trampoliny do fitness, strefa Cardio, wolne ciężary i maszyny, a także strefa cross fit, do której klienci mają dostęp bez dodatkowych opłat.  

 

 

 

Jak to się zaczęło?

- Wszystko zaczęło się w 1997 roku kiedy poszedłem pierwszy raz na siłownię – opowiada Pan Michał. – Po kilku tygodniach ćwiczeń  już wiedziałem, że to jest to, co będę chciał robić w życiu. Latami ćwiczyłem marząc o tym, że kiedyś będę miał własną siłownię. W 2008 roku, będąc za granicą poznałem swoją obecną żonę. Oboje pracowaliśmy w hotelu, gdzie mieliśmy stały dostęp do siłowni i squasha. Po powrocie do kraju postanowiliśmy otworzyć coś własnego. Nadal chcieliśmy ćwiczyć, a ponieważ w Pieszycach nie było siłowni, więc pojawił się pomysł jej otworzenia. Początkowo działaliśmy pod nazwą "Siłownia i Cardio MJ", na kilkunastu metrach w wynajętym lokalu, w blokach przy ul. Kościuszki.  Z czasem kupiliśmy działkę i wybudowaliśmy własny obiekt. Stale się rozwijamy. Propagujemy zdrowy styl życia i odżywiania, dlatego nasi klienci mają 20% rabat na catering dietetyczny od "Fix Catering". Współpracujemy również z dietetykiem Moniką Wilkos, u której klienci „Mich-Fit” mogą liczyć na duże zniżki, a od 1 marca wchodzimy do systemu Multisport Benefit System.

 „Mich-Fit” jest kolejnym przykładem firmy, której właściciele przekuli pasję w biznes i udowodnili , że marzenia się spełniają. Jak sami mówią: na tym, co osiągnęli nie poprzestaną. - Mamy wiele pomysłów i planów. Wsłuchujemy się również w potrzeby i sugestie naszych klientów, którzy są dla nas inspiracją i motywują nas do dalszych działań – podkreślają zgodnie Joanna i Michał Wojciechowscy.

 

Osobom zainteresowanym podajemy cennik i dane teleadresowe:

 Mich-Fit Siłownia & Squash

ul. Ogrodowa 58

58-250 Pieszyce

Tel. 728 493 002

 CENNIK:  TUTAJ 

 FB:   TUTAJ 

STRONA WWW:  TUTAJ