komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
ZKM
WALUTY
FORUM
LOTTO

wtorek, 21 maja 2019

Wiktora, Kryspina

Wiemy gdzie kupić używany samochód z Niemiec lub Szwecji

czwartek, 9.5.2019 08:00 , odsłony: 5172
kategorie artykułu:

Przez ostatnią dekadę rynek niemieckich, holenderskich, belgijskich, angielskich, a nawet szwedzkich aut został już dawno podbity. Po polskich ulicach jeździ coraz więcej samochodów sprowadzonych z zagranicy.  To od lat jeden z bardziej popularnych sposobów pozyskiwania wymarzonego auta przez Polaków. Niestety, proces ten nie należy do najprostszych, gdyż często wiąże się on z fałszywymi ofertami, kolosalnymi kosztami oraz stratą czasu. Jak zatem najszybciej i najbezpieczniej kupić sprawdzone zagraniczne auto „z drugiej ręki”?    

Auta dla Przyjaciół, czyli CarForFriend.pl to pierwszy sklep internetowy, posiadający biuro handlowe w Świdnicy, który oferuje sprzedaż samochodów używanych z całej Europy. Firma stworzyła miejsce w sieci, w którym można zamówić lub wybrać auto z  ponad 2,5 tys. rzetelnie sprawdzonych modeli. Wystarczy wejść na stronę i wypełnić formularz. Dzięki CarForFriend.pl  dostaniemy model idealnie dopasowany do naszych potrzeb, unikniemy nieuczciwych sprzedawców, wywindowanych cen, ukrytych usterek i przekręconych liczników.  

- Kupujący przyzwyczaili się już do tej formy sprzedaży. Firma działa cztery lata, a sklep internetowy ponad dwa. Dzięki temu sprzedajemy dziesiątki samochodów miesięcznie – mówi Jacek Fijołek, prezes zarządu JCK Sp. z o.o. -W naszym biurze, przy ul. Kazimierza Odnowiciela 8 w Świdnicy,  klient ma możliwość zamówienia i nabycia dowolnego modelu auta z wybranymi przez siebie parametrami, które następnie zostanie wyszukane i sprowadzone do Świdnicy. Sprowadzamy auta z całej Europy, ale nadal głównymi rynkami pozostają Niemcy i Szwecja, z uwagi na korzystny kurs korony szwedzkiej i modele aut niedostępne gdzie indziej. Największym zainteresowaniem cieszą się duże samochody rodzinne oraz SUV-y. Niezmienne są preferencje klientów odnośnie kolorów, nadal najmodniejszym kolorem jest biały, a ulubionym gadżetem – panoramiczny dach. Warto dodać, że prowadzimy także kompleksowe usługi w zakresie kredytów i leasingu na samochody zagraniczne. Klienci  coraz częściej korzystają właśnie z takiej formy zakupu. Otrzymują wsparcie od firmy na każdym etapie: podczas zakupu, ubezpieczania oraz rejestracji pojazdu. 

Do końca roku dla mieszkańców powiatu świdnickiego rejestracja zakupionego w CarForFriend.pl pojazdu w cenie auta – bez kolejek w urzędzie! 

Dzięki CarForFriend.pl można zaoszczędzić czas i pieniądze. Decydując się na zakup, poprzez sklep internetowy, jesteśmy w stanie pominąć wszelkie koszty związane z przygotowaniami do wyjazdu, paliwem, tłumaczeniem dokumentów oraz pomyłką lub oszustwem związanym z zakupem. Zaoszczędzone pieniądze, uzupełnione o kwotę negocjacji ceny, możemy zainwestować w kupno lepszego pojazdu. 

 Zakup samochodu w sklepie internetowym CarForFriend.pl jest bezpieczny i prosty. Na początku, oprócz podstawowych danych technicznych, portal umożliwia dostęp do tzw. wirtualnych oględzin, mających pomóc w podjęciu ostatecznej decyzji. Transakcja odbywa się bez zbędnych, uciążliwych formalności –  umowa spisywana jest na jednej stronie! 

Więcej o sklepie na  fanpage’u - https://www.facebook.com/carforfriendde-498735526934637/ 

BIURO CarForFriend.pl
58-100 Świdnica
ul. Kazimierza Odnowiciela 8
Tel.  515 515 098

https://www.carforfriend.pl/ lub www.autadlaprzyjaciol.pl

https://www.facebook.com/carforfriendde-498735526934637/

WARTO WIEDZIEĆ:

CarForFriend.pl uzyskał członkostwo w prestiżowej Niemieckiej Organizacji Rzetelnych Handlarzy Samochodami – BVFK, co stanowi o profesjonalizmie i uczciwości prowadzonych działań w zakresie sprzedaży używanych pojazdów.

 

dzisiaj, 3 godz temu
22
dzisiaj, 3 godz temu
wczoraj, 16 godz temu
17
poniedziałek, 20.5.2019 13:15
14
poniedziałek, 20.5.2019 13:00
5
niedziela, 19.5.2019 08:00
34
niedziela, 19.5.2019 06:00
piątek, 17.5.2019 08:40
12
piątek, 17.5.2019 13:00
piątek, 10.5.2019 00:00
czwartek, 16.5.2019 11:00
35
czwartek, 16.5.2019 10:30
13
środa, 15.5.2019 09:47
Autocentrum JOL-LAK
Autocentrum JOL-LAK
Restauracja Teatralna
Restauracja Teatralna
CENTRUM MEBLOWE
CENTRUM MEBLOWE
tanie laptopy poleasingowe
tanie laptopy poleasingowe
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Niepubliczna Szkoła Podstawowa
Niepubliczna Szkoła Podstawowa
Sprzęt rehabilitacyjny
Sprzęt rehabilitacyjny
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Autorejestrowanie
Autorejestrowanie
Restauracja Gaspar
Restauracja Gaspar
Restauracja RETRO
Restauracja RETRO
Szpital LATAWIEC
Szpital LATAWIEC
Spółdzielnia Usługowa ODRA
Spółdzielnia Usługowa ODRA
Sklepy Wielobranżowe BEJ
Sklepy Wielobranżowe BEJ
Katrin salon kosmetyczny
Katrin salon kosmetyczny
Radiotaxi BIS
Radiotaxi BIS
www.kasprowiczauto.pl
www.kasprowiczauto.pl
Studio Językowe Status
Studio Językowe Status
KOLONIE nad morzem
KOLONIE nad morzem
Impress kurs tańca
Impress kurs tańca
Tomograf3D
Tomograf3D
Praca na GoWork
Praca na GoWork