V Giełda minerałów i biżuterii z kamieni szlachetnych i ozdobnych

środa, 10.7.2024 11:40 781 0

Gorąco zapraszamy na V GIEŁDĘ MINERAŁÓW I BIŻUTERII Z KAMIENI SZLACHETNYCH i OZDOBNYCH . Impreza odbędzie się w dniach 27.07. 2024 tj. sobota i 28.07. 2024 tj. niedziela przy budynku CORT AWARIUM w Zagórzu Śląskim – Perła Gór Sowich.

KWIATY ZIEMI – tak przez miłośników geologii nazywane są minerały – właśnie podczas tego wydarzenia będzie można podziwiać wiele interesujących okazów. Góry Sowie bowiem w swoim wnętrzu skrywają wiele minerałów takich jak : turmalin czarny , heliodor, granat, kwarc różowy czy też ametysty. Podczas imprezy będzie można podziwiać również ciekawe Agaty z Krainy Wygasłych Wulkanów. Co to jest Dolnośląskie Zielone Złoto? – odpowiedź znajdziecie Państwo na giełdzie.

Zachwycą oko również minerały ze Świata: hiszpańskie Piryty, Kwarce Dymne i Ametysty z Brazylii. Na imprezie podziwiać można będzie niepowtarzalną biżuterię z kamieni np. Rubinów czy też Opali, robioną przez wystawców, charakteryzującą się bogatym wzornictwem i oryginalnością. Dominować będą minerały łączone z naturalnymi produktami typu: muszla , drewno, konopie czy też len.

W niedzielę zapraszamy również na edukacyjną prelekcję pt. Orgonity oraz ich niesamowite właściwości. Wykład prowadzony będzie przez pasjonatkę minerałów i zdrowego trybu życia - Wiedźma Jola wprowadzi Was w niesamowity świat Orgonitów. Wykład rozpocznie się o godzinie 12.00 w niedzielę tj. 28.07 i odbędzie się na świeżym powietrzu na terenie CORT Akwarium. WSTĘP WOLNY!

Dodatkową atrakcja będzie możliwość uczestnictwa w warsztatach GEO Zabawy. Zapraszamy więc całe rodziny , gdyż podczas giełdy będą prowadzone edukacyjne warsztaty o tematyce geologicznej i pobawimy się w Odkrywców - Paleontologów, będzie można samodzielnie wykonać drzewko z minerałami czy też amulet szczęścia.

Zapraszamy do prowadzenia rozmów z wystawcami, gdyż często są to miłośnicy minerałów , którzy samodzielnie wyruszają na takie wyprawy poszukiwawcze.

Kochani jeśli lubicie przyrodę i niebanalne spędzanie czasu to rezerwujcie sobie te terminy 27 i 28. lipiec 2024 . Będziemy tam dla Was
w godzinach od 9.00 do 17.00 . Jest to jedyna giełda w tak pięknych okolicznościach przyrody, z widokiem na Jezioro Bystrzyckie. Na giełdę będzie można dotrzeć zarówno samochodem jak i pociągiem który od niedawna działa na trasie Wrocław - Jedlina Zdrój z przystankiem w Zagórzu Śląskim. Piękna okolica, interesujące minerały , ciekawa biżuteria to wszystko będzie na Was tam czekać ! ZAPRASZAMY! WSTĘP WOLNY!

Dodaj komentarz

Komentarze (0)