komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
ZKM
WALUTY
FORUM

niedziela, 20 października 2019

Ireny, Kleopatry

Uwaga mieszkańcy! Gospodarka odpadami po nowemu w Bielawie i Pieszycach [ZOBACZ WIDEO]

środa, 18.9.2019 10:00 , komentarze: 61 , odsłony: 13499
kategorie artykułu:

W bielawskim magistracie odbyło się spotkanie włodarzy Bielawy, Pieszyc i gminy wiejskiej Dzierżoniów. Podczas zebrania poinformowano, że Bielawa i Pieszyce po wielu latach wracają do Komunalnego Związku Gmin Powiatu Dzierżoniowskiego ZGPD 7. W związku z tym bielawianie i pieszyczanie będą musieli złożyć nową deklarację śmieciową.

Obowiązek samodzielnego złożenia dokumentu ciążył będzie na mieszkańcach, którzy są właścicielami nieruchomości. Natomiast osoby, których nieruchomość znajduje się w zasobach wspólnoty mieszkaniowej lub spółdzielni nie składają deklaracji osobiście, gdyż zobowiązany jest do tego zarządca albo spółdzielnia. Dodatkowo od początku 2020 r. zostaną wprowadzone nowe zasady selektywnego zbierania odpadów. Zapraszamy do obejrzenia materiału wideo.

Komunalny Związek Gmin Powiatu Dzierżoniowskiego ZGPD 7 został powołały przez gminy powiatu dzierżoniowskiego w 2003 roku zgodnie z art. 64 ustawy o samorządzie gminnym dla  zbudowania zintegrowanego, wspólnego systemu zagospodarowania odpadów komunalnych od ponad stutysięcznej populacji mieszkańców powiatu dzierżoniowskiego. Do Związku Gmin należą obecnie Gminy: Miejska Dzierżoniów, BielawaDzierżoniów, Pieszyce i Niemcza. Organem stanowiącym i kontrolnym Związku jest Zgromadzenie. W skład Zgromadzenia wchodzą burmistrzowie i wójtowie gmin uczestniczących w związku oraz dodatkowi delegaci w liczbie wskazanej w statucie, wybrani przez rady gmin członkowskich. Zgromadzenie zbiera się raz na kwartał w celu ustalenia głównych kierunków działania ZGPD 7.

 

Wasze komentarze

Ten koleś z ZGPD7 jest lepszy nisz te kukły polityczne!!!
środa, 18.09.2019 22:02 autor: żona
heh, dobre
czwartek, 26.09.2019 09:20 autor:
A po co nowe deklaracje dla osób które selekcjonują cały...
sobota, 21.09.2019 06:35 autor: mieszkaniec
Gościu ciesz się że Ten PiS daje coś ludziom,bo za...
piątek, 20.09.2019 21:43 autor: RWANSKO
A platforma jakimi się pasla?swoimi?
niedziela, 22.09.2019 01:27 autor:
Wszystko idzie w górę. Zawdzięczamy to PiSowi.
czwartek, 19.09.2019 15:30 autor:
Polityka - pisz na facebooku że się nią brzydzisz, idź...
czwartek, 19.09.2019 11:14 autor: Też hipokryta
O... dwóch Hordyjów na zdjęciu. Photoshop czy jak ?
piątek, 20.09.2019 17:49 autor: pijaczka
Problem odpadow bierze sie u zrodla t,z hiper market...
sobota, 21.09.2019 09:25 autor: autor
Co to jest "plastyk pet"????
piątek, 20.09.2019 10:08 autor:
Przepraszam plastyk ma być
piątek, 20.09.2019 19:43 autor:
Od jutra macie podwyżkę wody brawo dla wlodarzy hehe
piątek, 20.09.2019 16:15 autor: Masakra
Dużo ludzi było przekonanych ,że gdy zagłosują na Hordyja to...
czwartek, 19.09.2019 15:04 autor: Oszukany przez PO
Pani Burmistrz niech zajmie się brudem na ulicach i pijanymi...
czwartek, 19.09.2019 20:23 autor: mieszkaniec
Głosowaliście na nią to teraz macie , dużo mówi mało
czwartek, 19.09.2019 16:19 autor: Brak mieszkań dla mieszkańców
I co znowu PIS winien, to poprzednie Rządy ze...
czwartek, 19.09.2019 08:12 autor:
To sa POwcy razem z Dorotką!!!
czwartek, 19.09.2019 08:14 autor:
niech zgadnę. Opłaty w górę?
czwartek, 19.09.2019 09:01 autor:
Mieszkańcy bielawy wyrzucają śmieci do lasu