komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
ZKM
WALUTY
FORUM
LOTTO

wtorek, 23 października 2018

Marleny, Seweryna

Unison dla kobiet

wtorek, 22.5.2018 13:00 , odsłony: 3610
kategorie artykułu:

70 tys. członkiń, 160 punktów w 60 krajach, 20 lat doświadczenia i niezliczone pokłady optymizmu, charyzmy i zapału. Tak właśnie prezentuje się Women’s Network – prężnie działająca organizacja zrzeszająca kobiety pracujące w General Electric, w skład którego wchodzi dzierżoniowski Unison.

Przedsiębiorstwo wysokich lotów.

Od turbosprężarki do najmocniejszego komercyjnego silnika odrzutowego. GE to przekład firmy, która w niezwykle szybkim tempie zdominowała rynek lotniczy. Historia napędzania światowych samolotów przez GE to ponad 90 lat innowacji. Przez dwie dekady GE produkowała turbosprężarki, dzięki którym samoloty, w tym wiele używanych podczas II Wojny Światowej, mogły latać wyżej i z większymi ładunkami. Od tego czasu wiele się zmieniło. GE stworzyło pierwszy silnik odrzutowy w Ameryce, pierwsze silniki turboodrzutowe, które napędzają loty z prędkością dwóch i trzech razy większą od dźwięku oraz pierwszy na świecie wysokoobrotowy silnik turbowentylatorowy. Aktualnie  GE Aviation stała się wiodącym dostawcą w branży lotniczej. Nie byłoby to jednak możliwe, gdyby nie zaangażowanie i wizjonerskie spojrzenie pracowników. Gigant dostrzega ogromny potencjał, jaki drzemie w swojej załodze, dlatego aktywnie wspiera wszelkie oddolne inicjatywy.

 W kobietach siła.

Inżynieria, przemysł, czy lotnictwo to dziedziny, które nie są zarezerwowane wyłącznie dla mężczyzn. Błędne wyobrażenie o tej branży swoją działalnością niweluje GE, w skład którego wchodzi Unison. 25% kierowniczych stanowisk w spółce zajmują kobiety.

- Kobiety nie są w żadnym stopniu gorszymi menadżerami niż mężczyźni. Świetnie organizują pracę, są świetnie wykształcone a do tego wprowadzają pewną dozę ciepła, dzięki czemu jeszcze lepiej motywują pracowników i zachęcają do aktywności – mówi Katarzyna Żaba, HR Specialist w Unison.

W ramach grupy działa organizacja Women’s Network, która zajmuje się aktywizacją kobiet i promowaniem ich działalności. Wysiłki te obejmują dzielenie się doświadczeniami, najlepszymi praktykami i wiedzą na temat roli kobiet w przedsiębiorstwie. Zespół wykonawczy reprezentuje zróżnicowaną grupę kobiet z każdej firmy GE. Dzisiaj szybko rosnąca sieć WN przekształciła się w ogólnoświatową organizację ponad 160 centrów w 60 krajach, które pomagają tysiącom kobiet na całym świecie.

- Z okazji zbliżającego się dnia matki pragniemy przekazać najserdeczniejsze życzenia wszystkim mamom. Życzmy spełnienia marzeń, uśmiechu i radości każdego dnia – dodaje Katarzyna Żaba.

Wpływ firmy na świadomość społeczeństwa jest ogromny. Dostrzegł to magazyn Diversity MBA, na łamach którego już piąty rok z rzędu GE została uznana za jedno z najlepszych miejsc dla kobiet.

Silnik samolotu na żywo

Firma chętnie wychodzi poza swoje mury i prezentuje swoją działalność okolicznym mieszkańcom. Już 26-27 maja wystawi się na Prezentacjach Dzierżoniowskich 2018. Podczas wydarzenia pracownicy chętnie udzielą informacji o firmie. To także jedyna i niepowtarzalna okazja zobaczenia na żywo silnika turbośmigłowego samolotu, który specjalnie na tę okazję został sprowadzony do Dzierżoniowa. Przewidziana jest również zabawa z nagrodami, wśród których znajdują się zaproszenia na dzień otwarty organizowany dla pracowników i ich rodzin w ramach obchodzonych w GE dni HealthAhead. Osoby, które wygrają zaproszenia będą miały możliwość wraz z rodziną, zwiedzenia hali produkcyjnej, korzystania z rozrywek które Unison na ten dzień przygotował, będzie mnóstwo atrakcji dla dzieci i dorosłych.

Unison stale prowadzi rekrutację do swojego zespołu. Kandydaci zainteresowani pracą mogą zostawić swoje CV na portierni przy zakładzie lub przesłać drogą mailowa na adres: katarzyna.zaba@ge.com

 

 
dzisiaj, 56 min temu
5
dzisiaj, 8 godz temu
105
'
niedziela, 21.10.2018 08:00
2
sobota, 20.10.2018 10:40
piątek, 19.10.2018 14:45
104
piątek, 19.10.2018 09:36
czwartek, 18.10.2018 17:30
czwartek, 18.10.2018 08:00
13
środa, 17.10.2018 08:00
142
czwartek, 18.10.2018 21:10
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Impress kurs tańca
Impress kurs tańca
Studio Językowe Status
Studio Językowe Status
Sprzęt rehabilitacyjny
Sprzęt rehabilitacyjny
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Praca na GoWork
Praca na GoWork
Restauracja Gaspar
Restauracja Gaspar
Autocentrum JOL-LAK
Autocentrum JOL-LAK
Sklepy Wielobranżowe BEJ
Sklepy Wielobranżowe BEJ
Katrin salon kosmetyczny
Katrin salon kosmetyczny
Autorejestrowanie
Autorejestrowanie
Szpital LATAWIEC
Szpital LATAWIEC
Restauracja Teatralna
Restauracja Teatralna
Radiotaxi BIS
Radiotaxi BIS
Spółdzielnia Usługowa ODRA
Spółdzielnia Usługowa ODRA
www.kasprowiczauto.pl
www.kasprowiczauto.pl
Tomograf3D
Tomograf3D