komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
ZKM
WALUTY
FORUM
LOTTO

niedziela, 24 marca 2019

Marka, Gabriela

Umów się na wizytę w Centrum Dietetycznym Naturhouse i zawalcz o swoje marzenia!

czwartek, 3.1.2019 09:42 , odsłony: 1079
kategorie artykułu:

Początek Nowego Roku to  czas, w którym postanawiamy odmienić swoje życie. Najczęstszym postanowieniem noworocznym jest stwierdzenie „W tym roku muszę schudnąć”.

Schudnąć nigdy nie jest łatwo, ale im trudniejszy cel, tym większa satysfakcja z jego osiągnięcia. Nigdy nie należy się poddawać, ale z uporem dążyć do celu, tak jak to zrobiła bohaterka spektakularnej metamorfozy – Pani Dorota.

Pani Dorota długo walczyła ze swoją nadwagą, szczególnie po urodzeniu drugiego dziecka.

– „Wcześniej nie miałam żadnych problemów, ale po narodzinach córki nie potrafiłam zrzucić ani jednego kilograma, a wręcz przeciwnie, nadal przybierałam na wadze. Trudno było mi się z tym pogodzić, bo mam silną wolę. Czułam się totalnie bezsilna” – wyznaje.

Pani Dorota stwierdziła, że nie poradzi sobie bez pomocy specjalisty. Szukając w Internecie wszystkich możliwości natrafiła na Centrum Dietetyczne Naturhouse, które miało wiele pozytywnych opinii. – „Powiedziałam mężowi, że ostatni raz próbuję. Dałam sobie dwa miesiące. Na pierwszą wizytę wybrałam się bez przekonania, w ogóle nie wierzyłam, że mi się uda. I wtedy stał się cud. W pierwszym tygodniu schudłam dwa kilogramy. Nie zdarzyło mi się to od lat. Po raz pierwszy poczułam, że uda mi się dotrwać do końca. Uwierzyłam, że mogę schudnąć.”

Najważniejsze okazało się znalezienie przyczyny znacznej nadwagi, którą w przypadku Pani Doroty była niedoczynność tarczycy i choroba Hashimoto.  – „Pani dietetyk skomponowała odpowiednią dla mnie dietę, a potem wspierała mnie na każdym kroku. Bez niej by się to nie udało. Po raz pierwszy na diecie więcej jadłam, nie byłam głodna i cały czas chudłam”.

Nasza bohaterka znakomicie poradziła sobie z pilnowaniem stałych pór posiłków, piciem odpowiedniej ilości wody oraz komponowaniem zdrowych, a przede wszystkich smacznych dań, z których korzysta cała rodzina.  Szczególnie przypadło jej do gustu połączenie mięsa z owocami, np. kurczaka z jabłkami. – „Podobno w takich zestawach lepiej przyswaja się żelazo, a ja ciągle cierpię na jego niedobór, więc pewnie sam organizm się upomina” – opowiada Pani Dorota.

Po kuracji wszystko się zmieniło na lepsze, nie tylko pod względem wizualnym, ale również zdrowotnym. Przede wszystkim mogła odstawić leki na nadciśnienie, unormował się poziom cholesterolu, a w jej głowie zamiast kompleksów zawitał dobry nastrój i chęć do życia.

 „Wreszcie zaczęłam żyć! Czuję się tak, jakby ktoś wyleczył mnie z ciężkiej choroby. W końcu wysypiam się, w dzień nie robię sobie drzemek, moja skóra odzyskała dawny blask, o problemach skórnych już całkiem zapomniałam i mam wydolność 30-latki, a jeszcze nie tak dawno czułam się jak 100-letnia staruszka. Jeszcze nigdy nie byłam tak szczęśliwa!” – podsumowuje nasza bohaterka.  

Pamiętajmy, że proces odchudzania składa się z kilku czynników, które odpowiednio kontrolowane przyniosą wymarzone efekty. Warto więc udać się do specjalisty, który oprócz ułożenia zbilansowanej diety, będzie wspierał i motywował na każdym etapie zrzucenia zbędnych kilogramów. Pomoc obejmuje również etap po zakończeniu kuracji, kiedy niezbędne jest utrzymanie wagi i uniknięcie efektu jo-jo.

Naturhouse to wiodąca sieć Centrów Dietetycznych w Polsce i na świecie przygotowała kompleksowe rozwiązanie dla każdego. W naszych Centrum każdy znajdzie fachową poradę dietetyka, wsparcie, a także indywidualnie dobrany plan żywieniowy uwzględniający dostępność i sezonowość produktów.

Centrum Dietetyczne Naturhouse w Dzierżoniowie mieści się przy ulicy Rynek 23. 
Na konsultację można umówić się telefonicznie pod numerem 535 101 044. 

Dodatkowe informacje o działalności Naturhouse dostępne są pod adresem: www.naturhouse-polska.pl lub pod numerem infolinii 801 11 12 13.

 

piątek, 22.3.2019 17:20
sobota, 23.3.2019 01:00
piątek, 22.3.2019 13:00
czwartek, 21.3.2019 01:00
wtorek, 19.3.2019 08:35
4
poniedziałek, 18.3.2019 16:32
niedziela, 17.3.2019 09:00
sobota, 16.3.2019 05:00
8
wtorek, 12.3.2019 10:20
niedziela, 10.3.2019 22:15
poniedziałek, 4.3.2019 14:30
poniedziałek, 4.3.2019 10:00
1
poniedziałek, 4.3.2019 09:21
Restauracja Gaspar
Restauracja Gaspar
Restauracja RETRO
Restauracja RETRO
Niepubliczna Szkoła Podstawowa
Niepubliczna Szkoła Podstawowa
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Szpital LATAWIEC
Szpital LATAWIEC
Praca na GoWork
Praca na GoWork
Tomograf3D
Tomograf3D
Majówka na Węgrzech
Majówka na Węgrzech
Sklepy Wielobranżowe BEJ
Sklepy Wielobranżowe BEJ
tanie laptopy poleasingowe
tanie laptopy poleasingowe
KROS-SKI Bielawa
KROS-SKI Bielawa
Autocentrum JOL-LAK
Autocentrum JOL-LAK
Impress kurs tańca
Impress kurs tańca
Restauracja Teatralna
Restauracja Teatralna
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Radiotaxi BIS
Radiotaxi BIS
Autorejestrowanie
Autorejestrowanie
Sprzęt rehabilitacyjny
Sprzęt rehabilitacyjny
Spółdzielnia Usługowa ODRA
Spółdzielnia Usługowa ODRA
Studio Językowe Status
Studio Językowe Status
Katrin salon kosmetyczny
Katrin salon kosmetyczny
www.kasprowiczauto.pl
www.kasprowiczauto.pl