Udany występ IRON BULLS Bielawa w Mistrzostwach Makroregionu

poniedziałek, 1.10.2018 14:55 1172 0

30 września w Tychach odbyły się Mistrzostwa Makroregionu Młodziczek i Młodzików w zapasach w stylu wolnym. W zawodach udział brało blisko 200 zawodników z 25 klubów z województw dolnośląskiego, opolskiego, śląskiego oraz małopolskiego.

UKS IRON BULLS Bielawa w zawodach reprezentowali: Weronika Stasiek SP 10, Sofia Savina SP 10, Patrycja Smaczyńska SP 10, Klaudia Smaczyńska SP 10, Gabriela Libumska SP 10, Weronika Smaczyńska SP 10, Natasza Świerczyńska SP 10, Mateusz Smagieł SP 4, Szymon Werner SP7, Maciej Wilk SP 4, Karol Kurbiel SP 10, Dorian Smaczyński SP 10.

Najlepiej w zawodach zaprezentowała się Weronika Smaczyńska, która zdobyła złoty medal. Srebrny krążek wywalczyła Natasza Świerczyńska 39kg. Brązowe medale wywalczyli Mateusz Smagieł 85kg., Klaudia Smaczyńska 62kg.

W klasyfikacji drużynowej młodziczek klub UKS IRON BULLS Bielawa uplasował się na II pozycji.

Trenerami, opiekunami na zawodach byli: Norbert Warchoł oraz Mariusz Tyrcha Wyjazd współfinansowany ze środków Urzędu Miasta w Bielawie.

Zapraszamy wszystkie dzieci oraz młodzież na zajęcia ogólnorozwojowe oraz sportów walki.

Więcej informacji: 693 981359, 667 675 626