Udany weekend zapaśników IRON BULLS Bielawa

poniedziałek, 10.10.2022 09:15 273 0

W dniu 8.10.2022 r. w Krośnicach odbył się Ogólnopolski Turniej Dzieci w zapasach. W rywalizacji udział wzieło 130 zawodników z 12 klubów.

UKS IRON BULLS Bielawa w zmaganiach reprezentowali – Błażej Wilk, Sebastian Kacprowicz, Szymon Pasternak, Konrad Smaczyński, Dawid Pasternak.

Złoty medal wywalczył Szymon Pasternak. Srebrne krążki zdobyli Błażej Wilk oraz Konrad Smaczyński. Brązowe medale zdobyli Sebastian Kacprowicz oraz Szymon Kacprowicz.

Tego samego dnia w Raciborzu odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w zapasach w stylu klasycznym. W rywalizacji udział wzięło 70 zawodników z 19 klubów.

UKS IRON BULLS Bielawa reprezentowali Michał Mirek, Michał Łakomski oraz Kacper Jahn.

Najlepiej zaprezentował się Kacper Jahn, który wywalczył srebrny medal. V miejsce zdobył Michał Łakomski. W debiucie swoich zmagań w stylu klasycznym Michał Mirek uplasował się na VII pozycji.

9 października nasz klub był organizatorem XII Ogólnopolskiego Turnieju NO GI i GI Fight w Bielawie. Oficjalnego otwarcia zawodów dokonał dyrektor OSiR Bielawa Marcin Samul.

UKS IRON BULLS Bielawa w zawodach reprezentowali Tymoteusz Wondraszek, Marcin Mazurowski, Mateusz Smagieł, Paweł Bury, Romual Sieradzki.

Najlepiej zaprezentowali się Mateusz Mazurowski oraz Tymoteusz Wondraszek, którzy wywalczyli złote medale. Srebrne krążki zdobyli Mateusz Smagieł, Paweł Bury, Romuald Sieradzki oraz Mateusz Mazurowski w kolejnej kategorii wagowej.

Wielkie podziękowania dla wszystkich trenerów, opiekunów grup, którzy uczestniczyli tego dnia w zmaganiach w Raciborzu, Krośnicach i Bielawie.

Wyjazdy i organizacja zawodów współfinansowana ze środków UM w Bielawie oraz Starostwa Powiatowego w Dzierżoniowie.