Udany start zawodniczek SOWA Pieszyce

niedziela, 17.10.2021 18:30 516 0

16 października młodziczki(2007-2009) i młodsze dziewczyny walczyły w Boguszowie Górce w VI edycji Dolnośląskiej Lidze Kobiet. Srebrny medal wywalczyła Zuzanna Niespiałowska w kategorii do 28kg. Brązowy medal zdobyła Marcelina 58kg. Gratulacje dla dziewczyn. Wyjazd współfinansowany z Urzędu Miasta Pieszyce oraz Ministerstwo Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu z ,,Programu KLUB''.

Uczniowski Ludowy Klub Sportowy  SOWA Pieszyce zaprasza wszystkie dzieci na zajęcia ogólnorozwojowe i zapaśnicze. Przyjdź, zobacz, zapisz swoje dziecko! Zapewnij mu dobry strat w samodzielne życie!

Sport poprawia zarówno kondycję fizyczną, jak i psychiczną, uczy odporności na stres, odwagi do podejmowania wyzwań. Sport hartuje i kształtuje charakter uczy zasad Fair Play, a także odpowiedzialności za siebie i innych. Przez sport dziecko uczy się funkcjonować w grupie rówieśniczej. Przede wszystkim jednak sport to dla dzieci zdrowie i świetna zabawa. Przez zabawę, prowadzone są nasze zajęcia.Dlatego przyprowadź swoje dziecko na zajęcia ogólnorozwojowe i zapaśnicze, które organizujemy zarówno dla dziewcząt, jak i chłopców z Gminy Pieszyce. Wszystkie zajęcia prowadzone są przez doświadczonych trenerów, z uprawnieniami do pracy z dziećmi. Twoje dziecko korzystać będzie z ćwiczeń ogólnorozwojowych i doskonalenia koordynacji ruchowej.

Pieszyce ul. Kościuszki 6a,  Sala Sportów Walki.  Treningi: wtorek i czwartek godz. 16-17:20

Inne atrakcje: wyjazdy na turnieje, zawody, obozy. Więcej informacji pod numerem telefonu:  667675626, 883534525, 730667037; www.facebook.com/SOWA-PIESZYCE

Zadanie jest współfinansowane ze środków otrzymanych z Urzędu Miejskiego w Pieszycach i Ministerstwo Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu.

SOWA Pieszyce

Dodaj komentarz

Komentarze (0)